OkuliareWayfarer.sk logo

OkuliareWayfarer.sk - okuliare pre mužov, ženy a deti

Skvelá kvalita, rýchle doručenie a široký výber okuliarov na vás čaká v Okuliarewayfarer.sk

Viac o OkuliareWayfarer.sk

Peniaze z nákupu späť

6 %

O OkuliareWayfarer.sk

Slnečné, ale aj polarizačné okuliare sú v e-shope dostupné pre pánov, dámy a aj pre deti.

Prečo zvoliť okuliare od Okuliarewayfarer.sk?

Slnečné okuliare v ponuke Okuliarewayfarer.sk sú za najlepšie možné ceny a v mimoriadne vysokej kvalite. Všetky modely sú vyrábane na objednávku, a preto ponúknu tie najnižšie možné ceny na našom trhu. V ponuke Okuliarewayfarer.sk sa snažíme pokryť všetky módne trendy slnečných okuliarov na dané obdobie v roku. Slnečné okuliare sú zoradené v prehľadných kategóriách a pri každom modely sú vypísané všetky potrebné špecifikácie ako typ skiel, farba, veľkosť či certifikáty. Z najširšej ponuky internetového obchodu OkuliareWayfarer.sk si vyberiete slnečné okuliare presne pre vás.

Ako si vybrať slnečné okuliare?

Neviete ako si vybrať slnečné okuliare? Pri výbere je potrebné zohľadniť viacero faktorov, ako typ a farba rámov, tvar rámu, alebo typ tváre. Či už beriete ochranu očí vážne, alebo sú pre vás slnečné okuliare iba módnym doplnkom, ponúkame niekoľko rád, ako vyzerať za každých okolností čo najlepšie. Vhodné okuliare môžu vyzdvihnúť prednosti a zakryť nedostatky. Vyberať si podľa nálady a garantovanej ochrany nestačí. Zvoľte si tie správne slnečné okuliare podľa typu tváre. Existujú štyri základné typy: srdcovitá, okrúhla, štvorcová a oválna tvár. Aký máte vy? Sledujte obrys, zaoblenie sánok a podobne. Ak si nie ste celkom istý, možno pomôže aj nasledujúci popis.

  • Výber správneho typu okuliarov nemusí byť najľahšou úlohou, ale svoju nerozhodnosť odložte nachvíľu bokom. Okuliare vám môžu vyzdvihnúť niektoré črty tváre, iné zas skryť.
  • Ak je tón vašej pokožky alebo vlasov svetlý, mali by ste siahnuť po jemných a tlmených odtieňoch, najlepšie vám pomôže vyniknúť sivá a strieborná farba. Naopak, ak je vaša pokožka tmavšia, hodia sa vám rámy v zemitých farbách alebo jasné pútavé farby ako napríklad žltá či červená. Ľuďom s ryšavými vlasmi skvele padnú rôzne zelené tóny, od olivovej až po smaragdovú.
  • Tvar rámu je jednoznačne najdôležitejším faktorom, ktorý vplýva na to, či vám niektoré slnečné okuliare sadnú, alebo nie. Na výber správneho tvaru rámu existuje jednoduchý trik- tvar a veľkosť okuliarov by mali kontrastovať s tvarom vašej tváre.
  1. Okrúhla tvár má plné lícne kosti, úzke čelo i čeľuste. Je rovnako dlhá ako široká. Pri výbere okuliarov pre tento typ tváre by malo byť cieľom pridanie kontrastu prirodzeným krivkám tváre. Snažte sa vyhnúť okrúhlym rámom, ktoré by mohli vystupňovať jej guľatosť. Pridaním kontrastu sa bude okrúhla tvár javiť tenšia a dlhšia. Vhodné sú predovšetkým široké, obdĺžnikové rámy.
  2. Oválna tvár má najviac vyvážené proporcie. Ide o najideálnejší typ tváre a jej „nositeľ“ bude vyzerať dobre v akýchkoľvek okuliaroch. Výber okuliarov by mal smerovať k zachovaniu prirodzenej rovnováhy. Rámy by mali byť také široké (alebo o niečo širšie) ako najširšia časť tváre.
  3. Podlhovastá tvár sa vyznačuje užšou bradou a dlhou tvárou. Pre tento typ tváre sa hodia široké okuliare, ktoré tvár opticky zväčšia. Zvoľte okuliare so širšími výraznejšími rámami. Vyhnite sa však tomu, aby vaše okuliare prečnievali z tváre, to by malo opačný efekt, a zúžilo by to vašu tvár ešte viac.
  4. Trojuholníková tvár sa vyznačuje širokým čelom a užšou sánkou a bradou. Podobnosť s tvarom srdca je v tom, že najširšou časťou tváre sú líca a čelo. Za najužšiu sa považuje brada. Cieľom výberu okuliarov by mala byť minimalizácia šírky hornej časti tváre a rozšírenie brady. Preneste pozornosť na vrchnú časť tváre tým, že zvolíte okuliare s vrchným polovičatým rámom alebo s výraznou farbou na hornej časti rámu. Vytvoríte tak symetrickejší dojem. Výbornou voľbou sú tzv. „mačacie okuliare“.
  5. Hranatá tvár má zvyčajne silnú čeľusť a ostré hrany. Čelo a brada sú široké. Cieľom výberu správnych okuliarov pre tento typ tváre by malo byť predĺženie a zmäkčenie. Vyhnite sa rámom, ktoré by mohli zvýrazniť ostrosť tvárových čŕt. Zabudnite aj na okuliare s geometrickými tvarmi. Najvhodnejšie sú mačacie, okrúhle alebo oválne okuliare, ktoré tvár dokonale zjemnia a stenčia.

 

Doprava a platba na Okuliarewayfarer.sk

Objednávku vám predajca doručí Expres kuriérom Slovenskej pošty. Cena dopravy je 2,50 € a pri objednávke nad 40 € je doprava zadarmo. Za tovar môžete zaplatiť buď dobierkou pri prevzatí alebo bankovým prevodom. Okuliarewayfarer.sk garantuje dodanie tovaru do 48 hodín a o doručení ste informovaný e-mailovou správou. Tovar si môžete tiež prevziať osobne, a to v Prešove na adrese na adrese: Jelšová 2.

Ešte viac módnych doplnkov na PlnaPeňaženka.sk

Predajca Wayfarer.sk vám ponúka ešte viac ako slnečné okuliare. Inšpirujte sa i exkluzívnym dámskym a pánskym oblečením či ďalšími doplnkami a získajte k tomu i cashback. Alebo navštívte obchod BestLook.sk a oblečte sa na rôzne spoločenské udalosti i s módnymi doplnkami.

Věděli jste že s cashbackem můžete nakoupit i na PlnaPeněženka.cz? Vyberte si z více než 600 obchodů a získejte peníze zpět z nákupu.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 900.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.