nanoshop.cz logo

Nanoshop.cz - funkčné oblečenie

Český výrobca špičkového funkčného oblečenia s nanotechnológiou Nanoshop.cz vás oblečie do outdooru.

Viac o nanoshop.cz

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Recenzie a články

O nanoshop.cz

Dajte si záležať na výbere funkčného oblečenia od českého vývojára a výrobcu Nanoshop.cz so špičkovou nanotechnológiou. Na športové aktivity je toto revolučné oblečenie ideálne.

Ak hľadáte české funkčné oblečenie, potom ste na správnej adrese. Nanoshop.cz vyvíja, vyrába a predáva revolučné funkčné oblečenie, medzi ktoré patria funkčné tričká, polokošele, mikiny, funkčné spodné prádlo, ponožky a ďalšie druhy športového oblečenia a doplnkov. Výrobky predáva pod svojimi značkami NanoBodix a Nanosox. Všetky produkty sú vyrábané v Českej republike. Vysoká úroveň nanotechnológie v textilnom priemysle umožnila vytvoriť oblečenie, ktoré je pri dlhom nosení stále bez zápachu, je antibakteriálne a antimikrobiálne.

Čo ponúka Nanoshop.cz ?

Nanobodix agtive

V tejto ukrutnej dobe by ste mali byť aktívny, ale aj agtívny. Striebro ukryté v oblečení aktívne ničí baktérie a zápach. Poďakujete tejto technológii hlavne pri športe, no i pri nosení rúšok. Oblečenie, ktoré si tu zakúpite, má tri vrstvy: 1.vrstva – antibakteriálne funkčné prádlo, odvod potu od pokožky, regulácia teploty, eliminuje rozmnožovanie baktérií a následného zápachu; 2.vrstva – termoizolačný nenasiakavý odev, transportuje vodnú paru ďalej od tela, uchováva ho na tele, chránia pred chladom; 3.vrstva – nepremokavý paropriepustný odev - prepúšťa vodnú paru z termoizolačnej vrstvy, chráni pred vetrom a vonkajšou vlhkosťou alebo dažďom. Nájdete tu množstvo funkčného oblečenia od šálov, čiapok, rukavíc až po boxerky, ponožky a kraťasy. 

Nanosox

Sú to anatomicky tvarované ponožky a podkolienky. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vhodné pre náročné pracovné aktivity, ale aj pre bežné nosenie pri športe, cestovaní či turistike. Obsahujú nanočastice striebra, sú antibakteriálne a antimykotické - potláčajú preto pôsobenie baktérií, nedráždia, nevyvolávajú alergické reakcie a zabraňujú zápachu nôh.

NanoMedix

Rúška sú našou každodennou súčasťou. Zainvestujte do zdravia kúpte si kvalitné so skvelými antibakteriálnymi vlastnosťami, opakovane použiteľné, odolné voči praniu, dvojvrstvové s vreckom na filtre.Rúška majú certifikáciu CE - zdravotnícky prostriedok. ďalej tu nájdete aj kvalitné šatky a filtre do rúšok.

Ako nakupovať na Nanoshop.cz ? 

Platba

Tovar môžete zaplatiť na dobierku pri prevzatí - len v hotovosti alebo zaplatíte online a bez ďalších poplatkov. Online môžete zaplatiť cez portál vašej banky, Bitcoin, GooglePay, ApplePay alebo aj GoPay.

Doprava

Vyberte si pre vás vhodný spôsob dopravy:

  • Zásielkovňa 
  • Kuriér - donesie vám balík až domov
  • Osobný odber na predajni - V prípade, že máte poruke alebo cestou obchod: NANOSHOP, Halasovo náměstí 842/4a, 638 00 Brno - Lesná, Česká republika

Reklamácie

30 dní na vrátenie alebo výmenu tovaru ZADARMO - starostlivo si všetko môžete vyskúšať. Jednoducho s reklamačným formulárom alebo emailom - nezabudnite odovzdať všetky údaje, najmä číslo objednávky a Vaše priania. Zaslanie späť zadarmo - pre vrátenie tovaru si vyžiadajte len kód pre spätnú zásielku. Reklamačný formulár nájdete na stránke. 

Kontakt

E-shop môžete kontaktovať dvomi spôsobmi: tel .: +420 733 713 270, +420 733 713 277 alebo napíšte email: [email protected].

Ako môžem ušetriť na nákupe funkčného oblečenia v Nanoshop.cz ?

Jednoducho s Cashbackom od Plnej Peňaženky, vďaka ktorému získate z každého nákupu 4,2 % späť. Ako to dosiahnuť? Zaregistrujte sa na stránke Plnej Peňaženky a potom sa prekliknite odkazom na e-shop Nanoshop.cz. Následne vám do niekoľkých dní príde zodpovedajúca suma na účet Plnej Peňaženky.

A keď si nevyberiete ? 

Nevadí. Chcete aj naďalej športové oblečenie ? Vyskúšajte niektorý z ďalších e-shopov zapojených cez Plnú Peňaženku. Tak napríklad e-shop so športovým vybavením i oblečením: Decathlon, Sportisimo.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.