MyShirt.sk logo

MyShirt.sk - tričká s vtipnou podtlačou

Ste milovníkmi vtipných nápisov na tričkách? Navštívte MyShirt.sk a nájdite to pravé pre vás.

Viac o MyShirt.sk

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O MyShirt.sk

Príbeh e-shopu MyShirt.sk sa začal písať v kuchyni a dnes ponúkajú rýchle a rozsiahle služby. Ak ste na e-shope nenašli vtipnú potlač, ktorá by vás zaujala, môžete využiť možnosť vlastného motívu. Svet tričiek už viac nebude fádny a nudný.

Veselý e-shop, ktorý hrá farbami a nápadmi. Zaujímavé potlače a prevedenia vás vtiahnu do fantasy sveta, v ktorom už nikdy nebudete nosiť fádne a nudné oblečenie. Príbeh e-shopu začal v kuchyni a dnes sú ich služby rozsiahle a rýchle. 

Čo všetko tu nájdete ? 

Vlastný motív - Ako to funguje ? Do  emailu [email protected]  napíšte čo najpodrobnejšie, čo chcete kam napísať, aký obrázok. Ak máte jasnú predstavu,tak priložte aj jednoduchý nákres.Môžete mať aj tričko s fotkou. Fotku pošlete na e-mail. Nemáte vlastné obrázky? Na ich stránke si môžete vybrať z tisícky obrázkov, stačí, ak do e-mailu poslete odkaz na obrázok. Pokiaľ chcete na tričko len jednoduchý nápis, zakúpite si len tričko a  požadovaný text napíšete do poznámky k objednávke.

Iné motívy - Motívov je tu veľmi veľa a určite si budete vedieť nájsť pre seba ten vhodný. Pre predstavu, tu sú niektoré s top motívov, ktoré si zákazníci často vyberajú - bestselleri: pre doktorov, babka a dedko, zvieratká, autá, cestovanie, láska, filmy, nápisy, potlače na  narodeniny, potlače pre deti, jedlo a pitie, sex a aj tematické potlače: vianočné, grilovanie, tehotenské, školské a veľa veľa iných. 

Vlastné meno - To je ďalší motív, ktorým si môžete ozdobiť vaše tričko. Vlastné meno vášho priateľa alebo pokojne aj vaše. 

Ako nakupovať na MyShirt.sk ? 

Platba

Platba je možná na dobierku, alebo platobnou kartou.

Doprava

  • Zásielkovňa : Zásielka bude pripravená na vyzdvihnutie 2-3 dni od odoslania. Pozor!  Na pobočke zasielkovna.sk nie je možné platiť kartou.
  • Slovenská pošta: 90% zásielok bude doručený třetí deň od odoslania. O doručovanie príde informácie e-mailom a SMSkou.Doručovanie je väčšinou v čase 8 - 16h, takže zvoľte adresu kde sa v tejto dobe nachádzaš.
  • Kuriér - 97% zásielok bude doručený třetí deň od odoslania. O doručovanie príde informácie e-mailom a SMSkou. Doručovanie je väčšinou v čase 8 - 16h , takže zvoľ adresu kde sa v tejto dobe nachádzaš.

Reklamácie

Nemusíte písať e-mail, že tovar posielate. Vyplníte formulár a tovar pošlete na adresu. Takto jednoducho tovar vrátite alebo zreaklamujete. 

Kontakt 

Kontaktovať môžete e-shop buď telefonicky:  +421 949 667 869 Po-Pia 8:00 - 15:00 alebo cez e-mail: [email protected] 

Recenzie

Až 99 % zákazníkov bolo spokojných s nákupom a ohodnotili e-shop na Heureka.sk. Tu si môžete prečítať, čo sa im páčilo: 

„S týmto e shopom som mimoriadne spokojna,o čom svedčia aj moje početné objednávky.”

„Tricka vyzeraju super, potlac je vyrobená pekne, aj kvalita trička vyzera dobre. Uvidim ked ich parkrat operiem, ci nezmenim nazor. Zatial som spokojna. Plus navyse davam za pekný papierový obal (nie plastovy)”

„Rýchle dodanie, priebežne info o objednávke, super kvalita tovaru.”

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Plná Peňaženka má pre vás benefit v podobe cashbacku. Stačí, ak sa prekliknete zo stránky Plnej peňaženky na stránku MyShirt.sk a získate 5 % z nákupu späť. 

Nevybrali ste si ? Navštívte aj iné stránky, ktoré ponúkajú oblečenie: Bonprix.sk, Deichmann.sk

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.