Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode MetalShop.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web MetalShop.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 5 % cashback späť z každého nákupu!

Ste aj vy priaznivcom tvrdej rockovej, punkovej či metalovej hudby? Milujete aj vy skupiny ako Iron Maiden, Metallica, AC DC alebo Kiss? Je pre Vás metal či punk niečo ako životný štýl? Alebo dokonca viac? Ak áno, tak ste tu správne!

MetalShop.sk je tu pre Vás so širokou ponukou rock, metal a punk módy. V ponuke nájdete oblečenie kapiel a značiek, ktoré úzko súvisia s týmto módnym štýlom. V ponuke nájdete pánske a dámske tričká, nohavice, košele, bundy, mikiny, kraťasy. Čisto pre dámy sú v ponuke sukne, legíny šaty alebo spodné prádlo. Ešte rozmanitejšia je ponuka doplnkov, ako napríklad peňaženky, čiapky, šiltovky, tašky, batohy, kľúčenky, prívesky, šperky, hodiny, knihy, kalendáre, albumy, CD a mnoho ďalších vecí. V neposlednom rade je tu široký výber obuvi, od značiek ako sú Converse, Steel, Vans, New Rock, Iron Fist či Etnies.

Na sklade obchodu je vyše 20 000 produktov a objednávky budú u Vás už do dvoch dní od objednania! Samozrejmosťou je záruka a možnosť vrátiť tovar v prípade nespokojnosti. Platba je možná platobnou kartou alebo na dobierku. V prípade platby kartou vopred je cena poštovného nižšia.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google