iSaprio logo

iSaprio.sk - kryty a puzdrá na mobil

Ochráňte váš telefón s krytmi a puzdrami od renomovaného predajcu iSaprio.sk. Puzdrá na mobil iSaprio sú navrhnuté tak, aby chránili váš mobilní telefón pred nárazmi, pádmi, poškriabaním a ďalšími bežnými rizikami poškodenia.

Viac o iSaprio

Peniaze z nákupu späť

6 %

O iSaprio

iSaprio je česká značka mobilného príslušenstva, ktorá sa postará, aby váš smartfón neutrpel žiadne škrabance. Puzdrá a kryty iSaprio sú navrhnuté tak, aby vydržali aj menšie pády a navyše sú veľmi ľahké, aby zbytočne nezvyšovali váhu vášho mobilného zariadenia. Puzdro na mobil odporúčame doplniť tvrdeným sklom pre lepšiu ochranu displeja. Pro niektoré modely telefónov existuje viac verzií napríklad podľa roku uvedenia na trh. Ak si nie ste istý, ktorý kryt bude vášmu zariadeniu najviac vyhovovať, kontaktujte e-shop isaprio.sk, ktorý vám ochotne poradí.

 

Puzdrá a kryty na mobil iSaprio

Vyberajte zo širokej ponuky puzdier a krytov pre mobilné telefóny. V e-shope iSaprio.sk nájdete širokú ponuku štýlových puzdier pre iPady a mobilné telefóny značiek Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Nokia, Asus a ďalšie. Vybrať si môžete tiež zo širokej ponuky puzdier a krytov pre mobilné tefóny s možnosťou vlastného motívu. Puzdro na mobil s vlastnou potlačou môžete jednoducho usporiadať v intuitívnom grafickom nástroji a nahrať neobmedzené množstvo fotografií, doplniť vlastný text v preferovanom fonte, veľkosti či farby písma. V e-shope iSaprio.sk môžete produkty vyberať z nasledujúcich kategórií:

  • puzdro na mobil
  • puzdro na tablet
  • kryt s vlastnou potlačou
  • príslušenstvo

Návod na vlastnú potlač na smartfón

Získajte svoj vlastný kryt na mobilný telefón s fotkou vďaka iSaprio a majte svoj vlastný dizajn, ktorým ohúrite. Vďaka jednoduchému nastaveniu si priamo v e-shope hravo poradíte. A keby ste si náhodou nevedeli dať rady, na stránkach iSaprio nájdete návod na ovládanie aplikácie v 5 krokoch.

Doprava a platba na iSaprio

E-shop isaprio.sk ponúka tieto možnosti dopravy:

  • Slovenská pošta s predpokladaným doručením 2 - 4 dni od expedície
  • kuriérska spoločnosť IN TIME s predpokladaným doručením do 48 hodín
  • Packeta (Zásielkovňa) s predpokladaným doručením 2 - 4 dni od expedície (pri nákupe nad 40 € máte dopravu zadarmo).

Za vašu objednávku môžete zaplatiť platobnou kartou, bankovým prevodom alebo na dobierku pri prevzatí objednávky na pošte alebo na pobočke Packety (Zásielkovne). Viac informácií o doručení a platbe nájdete na e-shope isaprio.sk.

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.