Glorystyles.cz logo

Glorystyles.cz

Česká značka kozmetiky, ktorá okrem praktických balíčkov na cestovanie, v súčasnosti ponúka aj kvalitné pomôcky na líčenie. Záleží im na to, aby ich produkty boli nie len dobrej kvality a fungovali, ale aby sa dostali skutočne ku všetkým zákazníkom. 

Viac o Glorystyles.cz

Peniaze z nákupu späť

5,3 %

Recenzie a články

O Glorystyles.cz

Nájsť kvalitnú kozmetiku za výhodné ceny, je v súčasnosti skutočne umenie. GloryStyle sa však snaží na trch privádzať produkty z oblasti kozmetiky, ktoré vašej pleti skutočne pomáhajú a navyše z nich nebude bolieť vaša peňaženka. 

 

GloryStyle - šetrne nie len k vašej pleti 

GloryStyle je česká značka, ktorá svoje pôsobenie na trhu odštartovala v roku 2018. Ich prvotným zámerom bolo ponúkať kozmetické balíčky, ktoré sú praktické najmä na cestovanie. Veď každý z nás pri balení na dovolenku alebo výlet, rád ušetrí miesto v batohu alebo v kufri. 

Neskôr svoje portfólio rozšírili o produkty na líčenie a iné pomôcky, ktoré ocenia najmä ženy, ktoré sa nie len rady páčia, ale svoje pleti doprajú starostlivosť a oddych, ktoré si po náročnom dni zaslúži. Svoju ponuku často obnovujú. Pridávajú nové produkty a menia ju podľa aktuálnych trendov. 

V GloryStyle stavili nie len na elegantnosť a krásu, ale aj na funkčnosť. Veď na čo by nám boli pekné štetce, keby nenanášali make-up tak, akoby by mali? Rovnako tak je ich cieľom, aby ich produkty boli dostupné všetkým a preto sú aj cenovo výhodné a vašu peňaženku určite nezrujnujú. Plusom je rozhodne aj to, že produkty v ponuke e-shopu sú hypoalergénne, citlivé k pokožke a takisto vegánske, čo je v poslednom období veľkým trendom. 

Aj na Slovensku 

Od roku 2020 e-shop svoje produkty doručuje aj na Slovensko, čím rozšírili svoje pole pôsobnosti. Doručujú priamo na výdajné miesta Zásielkovne.  
Aby vás nemiatli ceny produktov, je potrebné si v hornej lište nastaviť sumu na EURÁ.

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

  • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky GloryStyle. 
  • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
  • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške 5,3 % z ceny vášho nákupu. 
  • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.