Ghiodsrdce.cz logo

Ghiodsrdce.cz

Naše Ghí od srdce je internetový obchod, ktorý vás naučí milovať prepustené maslo a otvorí vám dvere k zdravšej kuchyni. 

Viac o Ghiodsrdce.cz

Peniaze z nákupu späť

3,5 %

O Ghiodsrdce.cz

Maslo ghee, ako už názov napovedá, má svoj pôvod v ďalej Indii. To však ale neznamená, že musíte cestovať až tam, aby ste túto zdravú pohúchťku mohli ochutnať. Toto maslo, ktoré je oveľa zdravšou variantou bežného masla, ktoré používame v našich domácnostiach denne, si dokonca môžete pripraviť sami.

 

NašeGhíodsrdce.cz je internetový obchod, ktorý vznikol vďaka láske k jednu a vareniu všeobecne. Majiteľka sa síce s touto chutnou náhradou masla stretla už v Írsku, ale jeho príbeh sa plne začína písať až v Českej republike. Prepustené maslo postupne zapracovala do svojej kuchyne a neskôr s ním začala experimentovať. Pridávala rôzne bylinky a korenie, čím menila nielen jeho chuť, ale aj farbu. Neskôr sa rozhodla o svoju lásku k tomuto produktu podeliž a spolu s partnerom založila firmu venovanú práve maslu ghee.

Čo by ste o ghee masle mali vedieť?

Potravina, ktorá má pôvod až v ďalekej Indii, ale v dnešnej dobe nemusíme cestovať na opačný koniec zemegule, aby sme sa dostali k dobrým jedlám. Vieme si ich kúpiť aj vďaka e-shopom, ako je práve Ghiodsrdce.cz alebo si ich môžeme pripraviť v pohodlí domova. 

V Ajurvéde ho označujú za superpotravinu a pripisujú mu mimoriadne ličivé účinky. Vďaka vede niektoré z nich vieme dokázať. Vieme preto, že konzumácia tohto prepusteného masla, má vplyv na hladinu cholesterolu, napomáha pri prevencii srdcovocievnych ochorení a je bez obsahu laktózy. 

Mimo tieto výhody má aj dobré konzervačné schopnosti, čo znamená, že pri dobrom skladovaní vám toto maslo vydrží pokojne aj jeden rok. 

► Chutná ponuka 

Na stránkach e-shopu Ghiodsrdce.cz síce nenájdete najširšiu ponuku, za to je však o to kvalitnejšia. 

  • Ghí čisté je prepustené maslo bez akýchkoľvek pridaných ingrediencií. Čistá oriešková chuť, ktorá očarí aj tých najnáročnejších gurmánov. 
  • Ghí ochutené je už prepustené maslo s dávkou bylín a korenia, ktoré však môžete pokojne používať pri varení alebo si ho len tak natrieť na chleba. Kura, medvedí cesnak alebo chilli, vybrať si môžete z naozaj zaujímavej ponuky. 

Inšpirujte sa a navštívte Ghí receptár, kde na vás čakajú zaujímavé recepty, vďaka ktorým môžete obohatiť svoju kuchyňu nielen o zdravé, ale aj chutoľovo dokonalé jedlo. Ghee maslo môžete použiť do muffín alebo aj tekvicovej polievky. S ním chutí všetko oveľa lepšie. 

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

  • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu Ghiodsrdce.cz
  • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
  • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške cashbacku
  • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.