Geckoeco.cz logo

Geckoeco.cz

Protišmykové oblečenie pre tých najmenších, ale aj pre mamičky a dojčiace maminy, aby bol život s drobcami zábavnejší, ale hlavne bezpečnejší.

Viac o Geckoeco.cz

Peniaze z nákupu späť

1,8 %

O Geckoeco.cz

Geckoeco.cz je e-shop, ktorý sa orientuje na deti a matky. V ponuke internetového obchodu nájdete hlavne ekologické a kvalitné oblečenie. Pre tých najmenších sa vyznačuje hlavne tým, že je protišmykové. Strach z toho, že by sa vašim drobcom mohlo niečo stať na klzkých podlahách, môžete teraz odložiť bokom. 

Značku Geckoeco založila matka dvoch detí. Jej cieľom bolo vytvoriť značku, ktorá bude spĺňať všetky štandardy, ale zároveň by bola pohodlná, neminula sa účinku a bola estetická. Názov značky je navyše inšpirovaný gekonom, čo je zviera, ktoré je známe svojou prispôsobivosťou.

Oblečenie, ktoré na stránkach e-shopu nájdete, je navyše vyrobené z organickej bavlny, ktorá sa môže pýšiť certifikátom GOTS. O kvalitu sa tak báť nemusíte. 

Protišmyková ponuka 

Oblečenie pre deti a matky je navrhnuté tak, aby bolo pohodlné a aby ste sa v ňom cítili komfortne. Navyše podporuje motorický vývoj dieťaťa, je bezpečné a ako plus aj šetrné k životnému prostrediu. 

  • Protišmykové ponožky - hit, ktorý sa medzi rodičmi čoraz viac dostáva do popredia. Tieto majú lemy, ktoré nestláčajú nožičky a tak nevytvárajú otlaky. Vybrať si môžete až z piatich veľkostí a množstva rôznych farieb. 
  • Protišmykové tepláky a dupačky - máte doma malého dobrodruha, ktorý rád lozí po zemi a objavuje každé zákutie vášho domu a nadchne ho každá škára v podlahe, prípadne už sa začína staviať na nohy? Protišmykové dupačky majú gumové body na nohaviach aj na chodidlách, čím sa zabraňuje šmýkaniu. Protišmykové tepláky majú zas body iba na chodidlách, čím pomáhajú udržiavať stabilitu. 
  • Tehotenské a dojčiace oblečenie - na e-shope Geckoeco.cz nezabúdajú ani na budúce mamičky a ani na tie, ktoré už svoje ratolesti na svete privítali. Tehotenské nohavice sú voľné, pohodlné a netlačia na brucho, čo určite ocení každá matka. Dojčiace mikiny majú zas praktický zips, vďaka ktorému svoje dieťatko nakŕmite kdekoľvek.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 900.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.