Fitness007.sk logo

Fitness007.sk - strava, oblečenie, doplnky

Nechcete iba športovať, ale aj sa zdravo stravovať? Navštívte Fitness007.sk a vyberte si to pravé pre vás.

Viac o Fitness007.sk

Peniaze z nákupu späť

až 3,5 %

Oblečenie

3,5 %

Ostatné produkty

2,1 %

O Fitness007.sk

V e.shope Fitness007.sk nájdete nie len športovú výživu a zdravú stravu, ale aj fitness oblečenie a doplnky. Nakupujte za výhodné ceny a vyberajte si z desiatok svetových značiek.

Fitness007 má naozaj široký sortiment. Oproti konkurencii ponúka skladom oveľa viac značiek, medzi nimi napríklad Amix Nutrition, BiotechUSA, Extrifit, Reflex Nutrition a desiatky ďalších. V ponuke môžete nájsť všetko, čo sa týka športovej výživy dostupné na našom trhu, k tomu za najlepšie možné ceny. Obchod ponúka jedinečné akcie na bestsellery a akcie pravidelne obmieňa.

Čo v e-shope Fitness007.sk nájdem?

Medzi produktami e-shopu nájdete:

  • Športovú výživu - proteíny, tyčinky a sušienky, vitamíny a minerály, spaľovače tukov, nootropiká, aminokyseliny, sacharidy a gainery, kreatín a ďalšie výživové produkty pre športovcov.
  • Zdravú stravu - orechové maslá a orechy, kaše a pudingy, smoothie, proteínové palacinky, müsli, vločky a múky, sušené mäso, superpotraviny a ďalšie dobroty vrátane hotových jedál.
  • Fitness oblečenie - dámske a pánske, batohy a tašky a aj fitness obuv.
  • Fitness doplnky - ako sú pomôcky na cvičenie, šejkre a fľaše na pitie, rukavice, posilňovacie stroje a činky.

Fitness007.sk vytvára tiež kvalitný obsah, čo je ďalšia významná pridaná hodnota tohto e-shopu a tiež konkurenčná výhoda. Vlastní silný YouTube kanál a blog. Užívateľom tak prináša obsah, videá s cvikmi o výžive a suplementoch so známymi tvárami fitness scény alebo napríklad recepty, odborné poradenstvo v praxi a ďalšie rady a tipy, čo sa týka fitness . Obľúbené sú videá s výživovým špecialistom Petrom Havlíčkom či trénerom kulturistiky Jiřím Vackom. Fitness007.sk má kamennú predajňu v Prahe na  Újezdě, v ktorej zákazníci nájdu široké zastúpenie najpredávanejších produktov a svoju objednávku si tu môžu tiež vyzdvihnúť.

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.