Feelpearls.sk logo

Feelpearls.sk - prémiová kozmetika s perlovým práškom

Po značku Feelpearls už nemusíte do dm, stačí navštíviť e-shop Feelpearls.sk s ponukou najkvalitnejších kozmetických produktov s perlovým práškom, ktoré naozaj pomáhajú.

Viac o Feelpearls.sk

Peniaze z nákupu späť

4 %

O Feelpearls.sk

Feelpearls je slovenská firma, ktorá v spojení s profesionálmi vyvíja a vyrába produkty tej najlepšej kvality, ktoré sú dermatologicky testované, schválené a certifikované. E-shop Justpearls.sk sa zameriava na 100 % prírodné produkty z pravých sladkovodných perál.  Značka Just Pearls dbá na prírodu okolo nás a všetky produkty sú zabalené v skle. Preto sú cieľovou skupinou najmä ženy a cieľom je starostlivosť o ich zdravú pleť. 

 

Krémy a ďalšie kozmetické produkty z perlového prášku

E-shop Justpearls.sk perly vyberá poctivo a na ich drvenie využíva skvelú technológiu. Navyše sú všetky produkty zabalené v skle a dermatologicky testované. Okrem kvality produktov dbá aj na kvalitu služieb, aj vďaka tomu ponúka Justpearls.sk 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí. V e-shope Jusperarls.sk nájdete:

  • Perlový prášok, ktorý je ideálnou voľbou, ak trpíte akné, máte mastnú pleť, alebo si chcete posilniť kožnú bariéru, či dodať pleti dôležité minerály, aby bola zdravá a vyživená.
  • Pleťový krém s perlovým práškom a kyselinou hyalurónovou SPF 15, ktorý Just Pearls s odborníkmi namiešali tak, aby ste vašej pleti dopriali čo najlepšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť.
  • Odličovacie tampóny z mikrovlákna na odstraňovanie make-upu sú udržateľnou, ekologickou alternatívou k jednorazovým make-upovým obrúskom. Jednoducho a hĺbkovo odstraňujú make-up pomocou pramienkov z mikrovlákna, ktoré sú 100-krát jemnejšie ako ľudské vlasy.
  • Pleťové tonikum tvorí najmä voda, v ktorej sú rozpustené prémiové a hlavne najnovšie a vysoko účinné aktívne látky.  Hlavnou úlohou tonika je pleť jemne dočistiť, osviežiť a pripraviť póry na výživu v podobe ďalšej kozmetiky.
  • Telový olej - mix piatich výberových olejov, ochrannej zložke RADICARE®-GOLD, perlového prášku a SPF15, robí z tohto telového oleja unikátny produkt. Veľmi rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastné fľaky a navyše príjemne vonia.
  • Výhodné balenia kozmetických produktov z perlového prášku.

Kozmetika z perlového prášku Just Pearls

O perlách Just Pearls

Vedeli ste, že podľa geologických a archeologických štúdií sa perly našli na Zemi pred 200 miliónmi rokov? Perly ľudia milujú už od staroveku, symbolizujú zdravie, čistotu, bohatstvo a šťastie. Podľa výskytu sa perly delia na sladkovodné a perly morskej vody. Tvar perly je rôzny, zvyčajne je oblý, v tvare guľky, hrušky, vajca, slzy či gombíka, pričom okrúhly tvar má najvyššiu hodnotu. Aj farby môžu byť rôzne, bežné sú biela, broskyňová, ružová, levanduľová, fialová. Najvzácnejšia je biela. Perly majú typický perleťový lesk s jemným odleskom a dúhovou farbou. Sladkovodné perly majú bežnú hustotu 2,66 – 2,78 g/cm3 a majú veľmi dobrú húževnatosť – nie je ľahké ich rozbiť, ale ľahko sa poškriabu. Existuje viacero druhov a rôznych typov perlového prášku. Závisí to od výberu perál a hlavne spôsobu ich spracovania. Perly sa sterilizujú a následne rozdrvia na prášok. Ultrajemný prášok Just Pearls vzniká drvením perál na veľmi malé čiastočky pri nízkej teplote technológiou Ultra-fine. Aj vďaka tomu má náš prášok vysokú vstrebatelnosť dôležitých minerálov do pokožky.

Just Pearls blog

E-shop Justpearls.sk vám prináša okrem kvalitných produktov z perlového prášku tiež inšpiratívny blog. Nájdete v ňom napríklad návod na jesennú masku na pleť, alebo prečo zákazníčky značky Just Pearls siahajú po perlovom prášku. Navštívte blog Just Pearls a inšpirujte sa.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.