Ewena.sk logo

Ewena.sk - šperky z chirurgickej ocele

Nielen šperky z ocele, v e-shope Ewena.sk nájdete aj doplnky, šály, peňaženky a kabelky.

Viac o Ewena.sk

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O Ewena.sk

Vyberte si nové náušnice, prstene, náramky aleno náhrdelníky z kvalitného materiálu a za skevelé ceny.

E-shop je garancia spokojnosti. Výborné hodnotenia majú na Heureka.cz, kde e-shop odporúča až 93 % spokojných zákazníkov. Každý deň majú na sklade nový tovar a dopravu máte nad 40 eur zdarma. 

Čo ponúka Ewena.sk ? 

Oceľové šperky

Nenoste reťaze na nohách, ktoré vás ťahajú ku dnu. Osloboďte sa od smútku a stereotypu a vyskúšajte retiazky na členky alebo retiazky, ktoré obohatia váš dekolt. Náhrdelníky si vyberú dámy aj páni a je naozaj z čoho ! Samozrejme, že v e-shope narazíte aj na prstene a piercingy, ktoré dnes letia. 

Bižutéria

Nemusíte nosiť drahé šperky, aby ste zažiarili. Nemusíte sa ani báť slova - bižutéria, pretože kvalitná bižutéria z e-shopu Ewena určite na vás nebude vyzerať ako lacný šperk. Štrásové šperky, náhrdelníky, náramky alebo pokojne aj krížiky a ružence môžu byť vašimi sprievodcami počas celého dňa. 


Doplnky

Obchod, ktorý disponuje iba šperkami je nudný ? Nemáte si z čoho vybrať ? Tu určite neoľutuje svoju návštevu. Vyberiete si aj kabelky, šály, ponožky, šatyk, rukavice, hodinky, peňaženky, opasky a veľa iného. 

Niečo pre deti

Nájsť doplnky pre naše ratolesti nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberiete im teplé ponožky, šály, čiapky, pančuchy, ale aj legíny, deky a zimné sady pre dievčatá aj chlapcov. 

Tašky a kabelky

Dámske kabelky, ktoré sú moderné a kvalitné ? Tak také nájdete jedine v e-shope Ewena.sk. Nezabúdajme ani na pánov a ich potreby. Cennosti si odložia aj páni. Dajme koniec potrhaným vreckám, ktoré vždy zapĺňajú veľké peňaženky a mobily. Praktickí môžete byť aj s taškou, ktorá je šitá presne pre potreby mužov i žien.

Blog

Vedeli ste, že Ewena.sk vám vie poradiť nielen cez chat, ale aj pomocou ich blogu ? Ako ? Otvoríte si sekciu blog a potom už len čítate a spoznávate taje šperkov. Dozviete sa, ako sa treba starať o šperky, ako si správne vybrať veľkosť šperku alebo ako si treba uviazať šatku. 

Ako nakupovať na Ewena.sk ? 

Platba

Na výber máte hneď niekoľko možností platby: 

  • Online platba 
  • prevod na účet e-shopu
  • dobierka - zaplatíte 1 euro
  • Bitcoin - zaplatíte kryptomenou 
  • GooglePay 
  • GoPay.

Doprava

Dopravu zabezepčuje: 

  • Kuriér 
  • Zásielkovňa 
  • Slovenská pošta

Dopravu máte zadarmo pri nákupe nad 40 eur ! 

Reklamácia

Tovar môžete bez problémov vrátiť do 14-tich dní od kúpy. Taktiež ho môžete reklamovať alebo vymeniť. Je to jednoduché. V tejto sekcii sa dozviete všetko potrebné a všetky kroky sú presne vysvetlené.

Kontakt

Vyberte si z viacerých o možností : Buď napíšete rýchlu otázku do chatu, ktorý vám vybehne po otvorení e-shopu napravo dolu alebo napíšete klasický mail na ich adresu. Ak chcete ešte rýchlejšie vybavenie, tak volajte na telefónne číslo: [email protected], +420777257306.

Recenzie 

Na portáli Heureka.cz ohodnotilo e-shop až 93 % spokojných zákazníkov, ktorí sú s nákupom spokojní a odporúčajú ho aj ostatným. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Preklikávajte sa s nami ! Získajte výhodný casback 6 % z nákupu späť , ktorý získate, keď sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Ewena.sk.

Ak ste si nevybrali, žiaden strach ! V ponuke máme aj ďalšie obchody, ktoré môžu naplniť vaše priania. Napríklad: Sperky4u.sk, Soufeel, Najzlato.sk

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.