eslim logo

eSlim.sk - tabletky na chudnutie

Chcete schudnúť, no neviete ako na to? Spoločnosť Eslim vám ponúka riešenie.

Viac o eslim

Peniaze z nákupu späť

12,5 %

O eslim

Tabletky Eslim majú čisto prírodné zloženie, preto sa nemusíte báť, že by vášmu organizmu nejako uškodili. Čo tabletky Eslim dokážu? Zrýchľujú metabolizmus, znižujú chuť do jedla, podporujú lepšie spaľovanie tukov. Vďaka certifikátu Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky im môžete plne dôverovať.

Chcete pre seba a svoje telo urobiť niečo viac a začať sa o seba starať? Nie je vám ľahostajné ako vyzeráte a ako sa cítite? S tým vám môže pomôcť spoločnosť Eslim, ktorá vyrába tabletky na zníženie hmotnosti a zrýchlenie metabolizmu. Ide o tabletky Eslim, ktoré majú čisto prírodné zloženie, kúpite ich za dostupnú cenu úmernú ich kvalite. Pri nákupe na e-shope Eslim.sk sa platí na dobierku a vyberať si môžete z niekoľkých možností dopravy. Prečítajte si hodnotenia zákazníkov, ktorí už skúsenosti s tabletkami Eslim majú. 

Čo vám sľubujú tabletky Eslim?

Asi každého potenciálneho zákazníka zaujíma, čo vám tieto tabletky sľubujú. V prvom rade je učite výhodou to, že ide o 100 % prírodný produkt, vďaka čomu nemá žiadne vedľajšie účinky. Množstvo ďalších výhod vám deklaruje aj samotný e-shop Eslim.sk.

 • Zníženie hmotnosti - chudnutie je hlavne o znižovaní hmotnosti, o ktorú sa vám postarajú tabletky Eslim.
 • Zrýchlenie metabolizmu - o zrýchlenie metabolizmu sa postará extrakt z chilli a divý pomaranč, ktorý je obsiahnutý v tabletkách Eslim.
 • Zníženie chuti na jedlo - svoju váhu môžete znížiť aj tým, že znížite chuť do jedla a tým aj prijímanie tukov.
 • Lepšie spaľovanie - vďaka lepšiemu spaľovaniu tukov budú vaše výsledky rýchlejšie viditeľné.

Certifikácia a kvalita eSlim

Spoločnosť Eslim sa môže pýšiť tým, že ich produkt je považovaný za jeden z najkvalitnejších prírodných produktov na chudnutie na našom trhu. Produkt získal certifikát Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Nemusíte sa teda báť o vaše zdravie a produktu môžete určite dôverovať.

Tipy a triky na zdravý životný štýl - Magazín Eslim

Inšpirujte sa s magazínom Eslim a bojujte za lepšie zdravie aj inými spôsobmi, ako sú tabletky. S úpravou životosprávy a stravy môžete vaše výsledky ešte znásobiť. A práve o takýchto tipoch sa môžete dočítať v online magazíne Eslim, ktorý nájdete na ich e-shope. Dočítate sa tu napríklad ako chudnúť po Vianociach, dozvedieť sa môžete aj o bylinkách, ktoré sú účinné pri chudnutí alebo tu nájdete tipy na zdravé sladkosti.

Zloženie tabletiek Eslim

Základom tabletiek Eslim je ich 100 % prírodné zloženie. A z čoho konkrétne sa tieto tabletky skladajú a aké majú jednotlivé zložky účinky?

Zelený čaj - pomáha znižovať ukladanie tukov v tele, urýchľuje metabolizmus a prispieva k regulácii pocitu hladu.

Divý Pomaranč - pomáha k zrýchleniu metabolizmu, urýchľuje spaľovanie tukov.

L-Karnitín - táto látka urýchľuje spaľovanie tukov a jej efekt môžete zvýšiť pravidelným cvičením.

Kofeín - má povzbudzujúce účinky na človeka, zlepšuje celkovú koncentráciu, vytvára energiu z trávenia potravy, čím uľahčuje chudnutie.

Chilli - tak isto ako kofeín, chilli vytvára energiu z trávenia potravy a uľahčuje tak chudnutie.

Vitamín C - vitamíny celkovo sú pre organizmus človeka nevyhnutné a práve Vitamín C spomaľuje starnutie buniek.

Všetko o nákupe na Eslim.sk

Platba

Za nákup na Eslim.sk môžete platiť na dobierku, teda pri preberaní tovaru. Pri niektorých spôsoboch dopravy môžete platiť v hotovosti a pri niektorých aj kartou, toto je potrebné si pozrieť u každého dopravcu. 

Doprava

E-shop Eslim.sk vám ponúka hneď niekoľko možností dopravy a vy si môžete vybrať tú, ktorá vám vyhovuje najviac. Pri každej doprave platí, že pri nákupe nad 70 € máte dopravu zadarmo.

 • Kuriér GLS - kuriérska spoločnosť vám doručí balík priamo na uvedenú adresu a Eslim vám balík expeduje do 24 hodín. Za dopravu zaplatíte 3,9 €.
 • Slovenská pošta - objednaný tovar vám môže doručiť aj Slovenská pošta. Za dopravu zaplatíte 3,9 €.
 • Balík na poštu - vašu objednávku si môžete nechať doručiť aj na poštu alebo do Balíkoboxu. Tu budete mať balík uložený 10 dní, o jeho uložení budeme informovaní sms správou a za dopravu zaplatíte 4,5 €.
 • Zásielkovňa - balík si môžete nechať doručiť aj na výdajné miesto Zásielkovne, vaša objednávka bude expedovaná do 24 hodín. Za dopravu zaplatíte 2,8 €.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Zistili ste, že vám tovar nevyhovuje? Môžete ho neotvorený vrátiť a obratom vám budú vrátené peniaze. Nezabudnite vyplniť dokument “Odstúpenie od zmluvy” a zabalený tovar pošlite späť. A aký je postup pri reklamácii tovaru z e-shopu Eslim.sk? V prvom rade je potrebné vyplniť reklamačný formulár, kde popíšete problém a spolu s tovarom ho pošlete spoločnosti Eslim späť. Predajca má povinnosť sa k reklamácii vyjadriť v čo najkratšom čase, najneskôr do 30 dní. 

Kontakt

Radi by ste sa informovali o Eslim produktoch od samotných zamestnancov? Môžete tak urobiť telefonicky na čísle +421 949 209 200 alebo cez e-mail [email protected]. Pracovníkov zastihnete v pondelok - piatok v čase medzi 8:00 - 16:00. Ďalšou možnosťou je aj vyplnenie kontaktného formuláru, ktorý nájdete na stránkach e-shopu.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Láka vás ponuka Eslim.sk? Chcete skúsiť chudnúť týmto spôsobom, ale nie ste ochotní za to zaplatiť priveľa peňazí? Tak to ani nemusíte! Nakupujte online v zľavách a akciách e-shopu Eslim.sk. Využite tiež možnosť vrátenia peňazí späť z vášho nákupu od Plnej Peňaženky, ktorá vám na účet pripíše 12,5 % z ceny nákupu. To vôbec nie je málo a vás to bude stáť iba pár kliknutí.

Recenzie

Aké sú ohlasy na nákup a účinky kapsúl Eslim? To vám môžu povedať zákazníci, ktorí majú nákup už za sebou. Prečítajte si niektoré z recenzií, ktoré nájdete na e-shope Eslim.sk a my vám ponúkame nižšie niektoré z nich.

 • Pani Petra bola milo prekvapená s účinkami Eslim po pôrode: Bola som strašne prekvapená, ako mi eSlim pomohol v boji s prebytočnými kilami po pôrode môjho syna. Skrbenie pohybu, stravy a eSlim mi pomohlo veľmi rýchlo sa vrátiť do stratenej formy.”
 • Pani Žaneta oceňuje pomer kvality a ceny produktov Eslim: Využívam prípravky na chudnutie už dlhšiu dobu. U eSlim oceňujem pomerne vysoké zloženie látok za prijateľnú cenu. Jeho účinky sa mi potvrdili a cena pomer kvalita a samotný efekt hovoria v prospech eSlim.”
 • Pán Michal sa po roku užívania Eslim cíti skvele: Úspešne podnikám a pred rokom mi lekár poradil schudnúť. Za rok sa mi podarilo aj vďaka eSlim, športu a zdravšej strave schudnúť dosť nato aby som sa dnes cítil skvelo, nebol unavený a mal zo seba dobrý pocit.”

Nevybrali ste si? Skúste iné e-shopy na Plnej Peňaženke a získajte cashback z nákupu späť. Priaznivci Keto diéty môžu nakupovať na KetoDiet.sk alebo Ketomix.sk . Svoje zdravie môžete podporiť s e-shopom PreZdravie.sk alebo ZdravéStravovanie.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.