Elegabags.sk logo

Elegabags.sk - kabelky a tašky

Dobrá kabelka nikdy nie je zlá. Presvedčí vás o tom Elegabags.sk s ponukou luxusnýchkabeliek a doplnkov z kože.

Viac o Elegabags.sk

Peniaze z nákupu späť

2,6 %

Recenzie a články

O Elegabags.sk

Česká značka ELEGA sa sústredí na výrobu luxusných kabeliek a doplnkov z kože. Ponuku e-shopu Elegabags.sk si teraz môžete pozrieť z pohodlia domova a vďaka cashbacku od Plnej Peňaženke získať časť peňazí z objednávky späť. Preklikať sa môžete rôznorodou ponukou kabeliek a tašiek, vyrobených z kvalitných materiálov, v zaujímavých dizajnoch a za výhodné ceny. Na zákazku spracovávajú aj výrobky z výnimočných materiálov ako je krokodília a hadia koža. V ponuke nájdete aj kožené peňaženky, opasky a rukavice. 

 

Dámske kabelky a tašky

Dámske kabelky, ktoré splnia všetky ženské požiadavky ? Kabelky do ruky, crossbody, cez rameno, listové kabelky. O čosi väčšie tašky, ktoré môžete využiť na cestovanie - ruksaky a cestovné tašky. Pre business-ženy ponúkajú tašky na notebooky a dokumenty. Do tejto kategórie zaradili a teda tu nájdete aj doplnky - rukavice, peňaženky, opasky, ľadvinky, kozmetické taštičky a iné. 

Pre pánov 

Kvalitné pánske tašky  crossbody alebo do ruky. Vyberte si svoju farbu, cenovú kategóriu, materiál, veľkosť tašky. Pre manažérov ponúka e-shop aktovky a tašky na notebooky. V doplnkoch objavíte ľadvinky, peňaženky, opasky a etuje. Čo sú etuje ? Puzdrá na vaše cennosti. 

Detské tašky

Taštičky pre chlapcov aj dievčatá, ktoré potešia ich detské srdiečka. Všetky tajomstva si môžu uložiť do týchto taštičiek. Vybrať im môžete puzdro na telefón s krásnym dizajnom, ktorý nenechá žiadne oko chladné. Detský batoh s dinosaurom ? Po takom určite túžia detské duše.

Doplnky

V tejto kategórii narazíte na starostlivosť o kabelky. Určite túto sekciu neprehliadnite, pretože dobrou starostlivosťou predĺžite životnosť vašej obľúbenej kabelky alebo tašky. 

Darčekové poukazy: Chcete potešiť svojich blízkych pekným darom? Obdarte ich darčekovou poukážkou. Sumu si vyberiete vy sami. 

Ako nakupovať na Elegabags.sk? 

Platba a doprava

Zadarmo:

  • Online platba kartou
  • Platba bankovým prevodom
  • Expresný bankový prevod 

spoplatenené: dobierka - 1,50 €.

Doprava zabezpečujú aj na Slovensko. Dopravu nad 3 600Kč (150€) máte zadarmo. 

  • Packeta (Zásielkovňa) na výdajné miesto - 3 €.
  • Packeta (Zásielkovňa) na adresu 5 €.

Reklamácie

Na reklamáciu máte 24 mesiacov. Pre vrátenie alebo reklamáciu môžete využiť službu Zásielkovne. Stačí priniesť balík na najbližšie podacie miesto Zásielkovne a obsluhe oznámiť kód: 97536777. Pošlete balík aj s písomnou žiadosťou na adresu: Reklamační oddělení ELEGA, spol. sr.o., Tyršova 536, Třebechovice pod Orebem 503 46 a všetko vybaví spoločnosť. Ponúkajú aj profesionálny pozáručný servis všetko ostatné sa dočítate tu. 

Kontak 

PONDELOK AŽ PIATOK 8:00 - 15:30 môžete kontaktovať e-shop na telefónnom čísle 731 655 203 alebo e-mailom na [email protected].

Ako nakupovať ešte výhodnejšie? 

Každý chce ušetriť. Určite aj vy, preto skúste výhody s Plnou Peňaženkou. Stačí, ak sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Elegabags.sk a získate 2,6 % z nákupu späť. 

 

Nevybrali ste si ? Navštívte stránky, ktoré vám ponúknu kabelky, oblečenie a doplnky. Napríklad: AboutYou, Deichmann.sk.

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.