5,25 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Elegabags.sk - luxusné kabelky a tašky

ELEGA je rodinná firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradíciou, bola založená v roku 1992 po sprivatizovaní národného podniku Gala. Vyrábajú luxusné kožené kabelky, manažérske aktovky a ďalší tovar, všetko z najlepších talianskych a českých materiálov.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 683 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Elegabags.sk

Navštíviť  môžete aj kamennú predajňu v sídle firmy v Třebechovicích pod Orebem. Pre pohodlnosť však môžete využiť online nakupovanie na e-shope. Na zákazku spracovávajú aj výrobky z výnimočných materiálov ako je krokodília a hadia koža. V ponuke nájdete aj kožené peňaženky, opasky a rukavice. Čo ďalšie ? 

Čo ponúka e-shop ? 

Dámske kabelky a tašky

Dámske kabelky, ktoré splnia všetky ženské požiadavky ? Kabelky do ruky, crossbody, cez rameno, listové kabelky. O čosi väčšie tašky, ktoré môžete využiť na cestovanie - ruksaky a cestovné tašky. Pre business-ženy ponúkajú tašky na notebooky a dokumenty. Do tejto kategórie zaradili a teda tu nájdete aj doplnky - rukavice, peňaženky, opasky, ľadvinky, kozmetické taštičky a iné. 

Pre pánov 

Kvalitné pánske tašky  crossbody alebo do ruky. Vyberte si svoju farbu, cenovú kategóriu, materiál, veľkosť tašky. Pre manažérov ponúka e-shop aktovky a tašky na notebooky. V doplnkoch objavíte ľadvinky, peňaženky, opasky a etuje. Čo sú etuje ? Puzdrá na vaše cennosti. 

Detské tašky

Taštičky pre chlapcov aj dievčatá, ktoré potešia ich detské srdiečka. Všetky tajomstva si môžu uložiť do týchto taštičiek. Vybrať im môžete puzdro na telefón s krásnym dizajnom, ktorý nenechá žiadne oko chladné. Detský batoh s dinosaurom ? Po takom určite túžia detské duše.

Doplnky

V tejto kategórii narazíte na starostlivosť o kabelky. Určite túto sekciu neprehliadnite, pretože dobrou starostlivosťou predĺžite životnosť vašej obľúbenej kabelky alebo tašky. 

Darčekové poukazy: Chcete potešiť svojich blízkych pekným darom? Obdarte ich darčekovou poukážkou. Sumu si vyberiete vy sami. 

Ako nakupovať na Elegabags.sk ? 

Platba

Zadarmo:

  • Online platba kartou
  • Platba bankovým prevodom
  • Expresný bankový prevod 

spoplatenené: dobierka - 1,50 €.

Doprava

Doprava zabezpečujú aj na Slovensko. Dopravu nad 3900Kč (150€) máte zadarmo. 

  • Zásielkovňa - 3,70 €
  • Slovenská pošta na adresu 5,10 €.

Reklamácie

Na reklamáciu máte 24 mesiacov. Pre vrátenie alebo reklamáciu môžete využiť službu Zásielkovne. Stačí priniesť balík na najbližšie podacie miesto Zásielkovne a obsluhe oznámiť kód: 97536777. Pošlete balík aj s písomnou žiadosťou na adresu: Reklamační oddělení ELEGA, spol. sr.o., Tyršova 536, Třebechovice pod Orebem 503 46 a všetko vybaví spoločnosť. Ponúkajú aj profesionálny pozáručný servis všetko ostatné sa dočítate tu. 

Kontak 

PONDELOK AŽ PIATOK 8:00 - 15:30 môžete kontaktovať e-shop na telefónnom čísle 731 655 203 alebo e-mailom na [email protected]

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Každý chce ušetriť. Určite aj vy, preto skúste výhody s Plnou Peňaženkou. Stačí, ak sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Elegabags.sk a získate 5,25 % z nákupu späť. 

Nevybrali ste si ? Navštívte stránky, ktoré vám ponúknu kabelky, oblečenie a doplnky. Napríklad: AboutYou, Deichmann.sk.

 

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    5,25 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať