Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Egidia.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Egidia.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám až 5 % cashback späť z každého nákupu!

Spoľahlivé brány


Značka Egidia ponúka výber spoľahlivých krídlových a posuvných brán. Cieľom obchodu je, aby boli brány funkčné, spoľahlivé, bez ošetrovania a zbytočných starostí. Egidia je belgický výrobca so zárukou kvality a dobre odvedenej práce. Rozmery, výšku a šírku brán obchod prispôsobuje práve Vašim potrebám, to isté platí pre design a farbu. Vyberte si bránu presne podľa Vašich predstáv!

Betafence


Belgická dielňa Betafence je najväčším výrobcom plotov a brán na svete a spoločnosť Egidia je hrdá na to, že ju môže zastupovať na slovenskom a českom trhu. Teraz môžete mať aj Vy svetové brány k Vášmu oploteniu! Využite ponuku obchodu a po Vašej novej bráne nebudú pokukovať iba Vaši susedia.

Krídlové brány


Krídlové brány zahŕňajú solídnu konštrukciu, sú ľahké a odolné. Výplňou brán je obvykle panel Nyloforom. Povrch brány je možné v prípade záujmu pozinkovať alebo poplastovať práškovým náterom, ich životnosť je tak veľmi dlhá. Jednoduchý vzhľad brán sa dá harmonicky kombinovať s akýmkoľvek typom oplotenia. Montáž brány zahŕňa minimálne množstvo doplnkov, a preto je jeho inštalácia veľmi jednoduchá aj pre laikov.

Posuvné brány


Samonosné brány nevyžadujú žiadnu dodatočnú podperu ani stavbu dodatočných stĺpikov. Vedenie brány zabezpečuje patentovaný vyvažovací systém. Povrchová úprava môže byť v prípade záujmu opäť pozinkovaná alebo poplastovaná práškovým náterom, čo rapídne zvýši životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom. Posuvné brány majú jednoduchý vzor, a preto sa dajú kombinovať s každým typom oplotenia. Montáž brány je jednoduchá a rýchla a zahŕňa minimálne množstvo doplnkov. Samostatná posuvná brána sa dodáva vo forme manuálnej brány alebo s motorom na diaľkové ovládanie.

Poradenstvo, obhliadky a cenová ponuka zdarma


Vďaka dlhoročným skúsenostiam obchodu Vám jeho pracovníci radi pomôžu pri výbere alebo montáži posuvnej alebo krídlovej brány. Navrhnú pre Vás najlepšie a komplexné riešenie zahŕňajúce aj obhliadku na stavbe. Cenová ponuka Vám bude následne vypracovaná do 48 hodín. Formulár na žiadosť o cenovú ponuku nájdete na tejto stránke. Obchod myslí naozaj na všetko! Vrátane toho, aby ste Váš plot mali za najlepšiu cenu.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Egidia.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať