DOBRÝ TEXTIL logo

DobrýTextil.sk – reklamné texty a pracovné odevy

S ponukou viac ako 30 tisíc produktov vrátane potlače a výšiviek prichádza DobryTextil.sk. Vstúpte do e-shopu s reklamným oblečením, ktorý odporúča 97 % zákazníkov na cenovom porovnávači.

Viac o DOBRÝ TEXTIL

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

Recenzie a články

O DOBRÝ TEXTIL

Dobrytextil.sk je český internetový obchod s voľnočasovým, reklamným a pracovným oblečením. V ponuke e-shopu nájdete viac ako 40 tisíc kvalitných produktov pre ženy, mužuv aj deti. Od vzniku spoločnosti ponúkame aj realizáciu potlače a výšivky. Od samého začiatku podnikania je cieľom a poslaním e-shopu ponúkať vám kvalitný tovar, z ktorého budete mať radosť a splní vaše očakávanie. Postupnými krokmi neustále rozširuje ponuku o ďalšie kvalitné produkty, počúva spätnú väzbu, pracuje s kritikou a snaží sa veci robiť lepšie ako predtým. A aj preto e-shop odporúča 97 % zákazníkov na cenovom porovnávači.

 

Široký sortiment do práce a voľný čas

Obrovskou výhodou je široký sortiment, na ktorý by bol každý obchodník hrdý. Či už zháňate teplé zimné rukavice, alebo plánujete vybaviť celú dielňu kvalitným pracovným oblečením, ktoré nájdete aj na stránke Odevypracovne.sk tu ste na správnom mieste. Dobrytextil ponúka všetko od antibakteriálnych ponožiek až po zimnú čiapku. Na svoje si prídu aj milovníci športového oblečenia, ktoré ponúka aj obchod FitPlus.sk. Dobrytextil taktiež disponuje veľkým výberom tašiek rôznych druhov, napr. na notebook, do práce, alebo aj do školy. Podobný tovar špecializovaný na tašky nájdete aj na stránke obchodu TopGal.sk.

Dobrý textil má vlastný sklad

Naskladnených viac ako 500 000 kusov reklamného textilu je Dobrytextil schopný mať vďaka jeho obrovskej výhode a to je vlastný sklad. Vďaka tomu sa nikdy nebudete musieť báť omeškaniu alebo vypredaniu skladových zásob od dodávateľa, ale informácie na stránke sú vždy aktuálne podľa vlastných skladových zásob.

Potlač textilu, aj to zvládne Dobrý textil

Dobrytextil ponúka aj potlač textilu ako nadštandardnú službu, ktorou sa snažia uspokojiť aj tie najnáročnejšie priania zákazníka. Nemusíte riešiť, kto Vám na Vaše nové firemné odevy vytlačí alebo vyšije logo, Dobrytextil sa o to postará priamo pri nákupe. Disponuje novými inovatívnymi technológiami a zamestnanci e-shopu vždy radi poradia, čo je pre Vás tá najvhodnejšia voľba alebo si môžete prečítať viac informácií tu.

Všetko o nákupe na DOBRÝ TEXTIL

Doprava úplne zdarma a rýchlo

Dobrytextil si ctí svojich zákazníkov a ako odmenu pre všetkých, ktorí vytvoria objednávku v minimálnej hodnote 150 EUR má dopravu zdarma. Objednávky vrámci Slovenskej republiky zastrešuje kuriérska spoločnosť DHL. V rámci Českej republiky je na výber Česká pošta, PPL alebo DPD.

Jednoduchá platba kartou

Bezchybná a moderná platba kartou, ktorá Vám šetrí čas aj peniaze. Platba prebehne okamžite, nemusíte čakať na bežný bankový prevod. Výhodou je, že nemusíte tovar objednávať na dobierku, keďže pri prevzatí zásielky už neplatíte nič, nemusíte mať starosti s pripravovaním hotovosti. Platba kartou je u nás veľmi obľúbená a vrelo ju odporúčame.

Výmena tovaru alebo vrátenie peňazí je samozrejmosť

Za kvalitou nášho sortimentu si stojíme a preto poskytujeme možnosť vrátiť nevyhovujúci tovar do 30 dní od jeho zakúpenia. Následne sa dohodneme na výmene alebo na vrátení peňazí do 3 dní späť na Váš účet.

 

Nevybrali ste si? Nakuknite tiež do e-shopu Superpotlač a inšpirujte sa módou a doplnkami s vtipnou potlačou a ďalších módnych e-shopov s cashbackom.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.