Carrefour.pl logo

Carrefour.pl

Potravinový reťazec, v ktorom  vybavíte svoju chladničku jednoducho, rýchlo a výhodne.

Viac o Carrefour.pl

Peniaze z nákupu späť

1 %

O Carrefour.pl

Francúzsky obchod, ktorého prvá predajňa sa otvorila v romantickom Annecy ešte v roku 1957, má dnes už 60 ročnu tradíciu. Obchod s potravinami, v ktorom si každý príde na svoje. 

 

Poslaním Carrefour je prispôsobiť obchodnú ponuku potrebám všetkých zákazníkov a poskytnúť im široký výber produktov za atraktívne ceny. 

S ohľadom na vaše potreby

V Carrefour chcú, aby ste s obchodovaním s nimi boli spokojný. Aj preto dbajú na hodnoty, ako sú odhodlanie, starostlivosť a pozitívny prístup. Ku klientom pritom pristupujú s náležitým rešpektom a zohľadňujú jeho očakávania a potreby. 

Spoločnosť vynakladá maximálne úsilie, aby predajne Carrefour napomáhali jednoduchému a príjemnému nakupovaniu. Osobitný význam pritom kladnú na bezpečnosť nákupov a samotných transakcií. 

Záruka kvality služieb 

Starostlivo vyberajú produkty, ktoré sa k vám dostávajú, pričom dbajú na dodržanie dátumy spotreby, aby bol čo najdlhší. 

Objednané potravinové produkty doručujú nákladné autá vybavené chladiarenskými vozíkmi, ktoré zaručujú udržanie správnej teploty počas prepravy aj v horúcich dňoch.

Záleží im na kvalite služieb a poskytovaných produktov, preto ju po dokončení objednávky opäť overujú. Dodávatelia sa starajú o včasné dodávky a s výrobkami počas prepravy zaobchádzajú veľmi opatrne, aby boli doručené v rovnako dobrom stave ako tie zakúpené v kamennom obchode.

Všetky potravinárske výrobky sú balené a dodávané v plastových škatuliach, ktoré sú pred odoslaním zabezpečené plombou a otvorené v prítomnosti zákazníka. 

Okrem toho na stránkach Carrefour nakúpite nie len pre seba, ale aj svoje malé ratolesti a domácich miláčikov.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.