Brain market logo

BrainMarket.sk - Antiestrogénnny e-shop

Brainmarket.sk je prvé miesto, kde nájdete všetko pre vaše zdravie a hormonálnu rovnováhu.

Viac o Brain market

Peniaze z nákupu späť

až 1,3 %

Nový zákazník

1,3 %

Stávajúci zákazník

0,8 %

O Brain market

Je to už pár rokov čo sa Brain Market stará o vaše zdravie, a to v podobe produktov postavených na najnovších vedeckých poznatkoch a hlavne v najvyššej kvalite. Od vstupu na český a slovenský trh si e-shop Brainmarket.sk našiel cestu k tisíckam spokojných zákazníkov v niekoľkých európskych krajinách. Brain Market prináša na trh doplnky stravy, potraviny a kozmetiku v najvyššej organickej kvalite a dbá pritom na ekológiu a etiku podnikania. Brain Market sa neschováva za frázy o kvalite, ale kvalitu robí! Pretože zdravie je najcennejšie víťazstvo!

 

Hormonálna rovnováha a zdraví životný štýl ako priorita

Naše zdravie a hormonálna rovnováha je veľmi krehký mechanizmus, ktorý dennodenne čelí útokom toxínov a stresu. Tejto záťaži sa bohužiaľ nevyhneme. Preto vznikol e-shop Brainmarket.sk. Prvé miesto, kde nájdete pod jednou strechou všetko pre vaše zdravie a hormonálnu optimalizáciu. Od doplnkov stravy až po kozmetiku a drogériu. V e-shope Brainmarket.sk objavíte prehľadné kategórie, podľa ktorých bude váš výber jednoduchý:

  • Cieľ - hľadáte produkty na blokáciu modrého svetla, duševnú či hormonálnu rovnováhu, alebo sa chcete sústrediť na alergie či vysoký krvný tlak? V tom prípade ste v e-shope Brainmarket.sk na správnom mieste.
  • Potraviny - milujete orechové maslá, granulu, alebo sa chcete stravovať zdravšie a piecť napríklad bezlepkovo? Nakuknite do e-shopu Brainmarket.sk a inšpirujte sa ponukou zdravej výživy.
  • Doplnky stravy - či už chcete doplniť mineláry ako horčík, železo či selén, alebo sa obzeráte po omega 3 kyseline, kolagéne či tinktúre, všetko pre vaše zdravie objavíte v e-shope Brainmarket.sk.
  • Kozmetika - prírodna antiestrogénová kozmetika neobsahuje toxíny a syntetické estrogénne substancie. Kozmetika z Brainmarket.sk je postavená na bylinkách a rastlinách v bio kvalite, ktoré pozitívne ovplyvňujú vašu pokožku.
  • Drogéria - najlepšiu ekodrogériu bez toxických syntetických estrogénových substancií (xenoestregénov, neurotoxínov), ktoré nabúravajú náš hormonálny systém a zdravie nájdete v e-shope Brainmarket.sk. 
  • Čaj a káva - Ponuka Brain Market dáva prednosť kvalitnej káve aj čajom, ktoré majú dlhoročnú tradíciu a často s pozitívnymi prínosmi pre zdravie. Môžete ochutnať ako zelený čaj, tak rooibos alebo si vychutnať výbornú Matchu, ktorá má nespočetné množstvo pozitívnych účinkov na organizmus.
  • Deti a domov

Recepty, podcasty a blog Brain Market

E-shop Brainmarket.sk tu nie je iba so širokou ponukou zdravých potravín a doplnkov na hormonálnu rovnováhu, ale zároveň vám prináša inšpiráciu v podaní receptov na každý deň. Nechýbajú vegetariánske recepty či nápady na rýchle jedlá. Okrem receptov si na Brainmarket.sk môžete pustiť podcast alebo prečítať inšpiratívne články na blogu. Dozviete sa tak napríklad ako prekonať strach z neúspechu.

Všetko o nákupe na Brain market

Pri nákupe v e-shope Brainmarket.sk si môžete vybrať medzi doručením cez Packetu (Zásielkovňu) alebo kuriérskou službou GLS. Za objednávku môžete zaplatiť prevodom na bankový účet alebo pri prevzatí objednávky. Všetky informácie o doručení a platbe nájdete na stránkach Brain Market

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.