Booslabs.sk logo

Booslabs.sk - slovenské výrobky

Booslabs.sk je slovenskou prírodou inšpirovaný e-shop, ktorý ponúka prémiové vitamíny, výživové doplnky a kozmetiku. Spoľahnite sa na značku, ktorej dôveruje 97 % zákazníkov cenového porovnávača.

Viac o Booslabs.sk

Peniaze z nákupu späť

1,5 %

O Booslabs.sk

E-shop Booslabs.sk prináša kvalitné slovenské výrobky už od roku 1991 a ponúka kozmetiku a doplnky výživy výlučne našej vlastnej výroby.  Všetky produkty sú výnimočné hlavne svojim zložením, pretože takmer všetky z nich obsahujú saponiny z rastliny Yucca Shidigera a navyše sú registrované a riadne schválené ÚVZSR. Každá vstupná surovina je starostlivo vyberaná a kontrolovaná. Skúste napríklad jeden z najpredávanejších produktov - Diamond yacca pod značkou Dr. Sova, ktorý je mozgom a srdcom celého výskumu a výroby.

 

Diamond yacca a ďalšie slovenské prírodné produkty

E-shop Booslabs.sk ponúka kozmetiku a doplnky výživy výlučne vlastnej výroby. Pod jednou strechou v srdci východného Slovenska nájdete výskum, vývoj, výrobu a distribúciu. Okrem Slovenska distribuje už takmer na celom svete a predáva aj v lekárňach a niektorých vybraných kamenných obchodoch na Slovensku. Okrem populárneho Yacca Organic sa môžete poobzerať po nasledujúcich kategóriách?

  • Vlasová kozmetika s ponukou novej generácie šampónu Reparex-u proti lupinám a vlasovej vody Reparex proti vypadávaniu vlasov.
  • Pleťová kozmetika s ponukou pleťovej rady s kyselinou hyalurónovou a saponínmi a kyseliny hyalurónovej pre prirodzené omladenie tváre.
  • Výživové doplnky, ktoré vyrábajú sú jedinečné svojím zložením a výrobným procesom. Väčšina z nich sa skladá z prvkov a ingrediencií ktoré získavajú z exotických krajín, nehostinných púští alebo panenskej prírody.
  • Ústna hygiena

Okrem toho sa môžete porozhliadať po výhodných balíčkoch alebo po produktoch v zľave. 

Booslabs.sk - slovenská značka prémiových vitamínov a kozmetiky

Booslabs blog

Začítajte sa do blogu, ktorý si pre vás pripravil e-shop Booslabs.sk a zistite napríklad, ako si poradiť so šedivením vlasov alebo ako strava a životný štýl ovplyvňujú zdravie pečene.

Doprava a platba na Booslabs.sk

Pri nákupe na e-shope Booslabs.sk si môžete nechať objednávku doručiť na odberné miesto Packety (Zásielkovne), alebo si cez Packetu (Zásielkovňu) nechať objednávku doručiť na adresu alebo vám objednávku môže doručiť kuriér DPD.

Za objednávku môžete zaplatiť pohodlne platobnou kartou alebo pomocou služby 24pay, bankovým prevodom alebo na dobierku. V prípade platby na dobierku si Booslabs.sk účtuje poplatok vo výške 1,50 €.

 

Nevybrali ste si? Navštívte tiež ďalšie e-shopy s prírodnou kozmetikou a výživovými doplnkami. Do pozornosti dávame napríklad slovenský e-shop Naureus.sk alebo Grizly.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.