BODYBE logo

BODYBE.sk - milujte svoju pokožku

Doprajte svojej pleti lásku, ktorú si zaslúži vďaka Bodybe.sk

Viac o BODYBE

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O BODYBE

BodyBe je značka kozmetiky, ktorá sa snaží docieliť, aby ste milovali svoju pokožku. Pri výrobe sa snažia počet nežiadúcich chemických látok znížiť na minimum a testovanie neprebieha na zvieratách. Medzi produktmi nájdete opaľovaciu kozmetiku, prírodné kávové peelingy, pleťové séra a masky, dokonca aj doplnky stravy, napríklad v podobe vitamínov.

Jak už naznačuje motto LOVE YOUR SKIN, rádi bychom docílili, aby se měl každý možnost starat o svoji pleť a pokožku tím nejefektivnějším a zároveň nejzábavnějším způsobem. Rádi bychom, aby se naše produkty, stali součástí vašeho životního stylu.

Být inovativní a odlišní od běžného kosmetické trhu je náš cíl a vize. Upozorňujeme, že je velmi snadné si na našich produktech vytvořit závislost. Snažíme se minimalizovat podíl nežádoucích chemických látek a netestujeme produkty na zvířatech, ale zároveň netvrdíme a nevnucujeme vám, že je to jediný důvod, proč si máte naší kosmetiku zakoupit. 

Jsme držitelem certifikátu Nadace Český výrobek, který je udělován ověřeným českým firmám, které vyrábí své produkty na území České republiky a zároveň spolupracují s dalšími českými dodavateli.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.