Bitdefender logo

Bitdefender

Bitdefender je lídrom v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktorá vo svojej triede poskytuje najlepšie riešenie prevencie, detekcie a reakcie na hrozby po celom svete.

Viac o Bitdefender

Obchod je momentálne nedostupný

Obchod je dočasne pozastavený.

Recenzie a články

O Bitdefender

Bitdefender stráži milióny domácich, podnikových i vládnych prostredí, a je jedným z najdôveryhodnejších odborníkov v oblasti eliminácie hrozieb, ochrany súkromia a dát, a zaistenia kybernetickej odolnosti. Spoločnosť je priekopníkom prelomových inovácií v oblasti antimalwaru, zabezpečenia IoT, behaviorálnych analytikov a umelej inteligencie, a jej technológia si licencuje viac ako 150 najuznávanejších svetových technologických značiek.

 

Bitdefender je rumunská spoločnosť, založená ešte v roku 2001,  ktorá sa zaoberá kybernetickou bezpečnosťou. V súčasnosti má pobočky v Spojených štátoch, Európe, Austrálii, ale aj na Strednom Východe. 

Produkty Bitdefender, ktoré sa zameriavajú na kybernetickú ochranu vrátane koncových bodov, cloudovej a riadenej bezpečnosti, antivírusového softvéru a zabezpečenia internetu, distribuujú do viac ako 150 krajín po celom svete. 

V roku 2021 bol Bitdefender na 5. mieste, v rámci celého sveta, čo sa týka predaja antimalvérových aplikáciií pre Microsoft Windows. 

Neponúkajú však ochranu len pre spoločnosti či firmy, ale aj pre domácnosti. Na stránkach si môžete zakúpiť aj ochranu pre vaše zariadenia. Stačí si vybrať z ponuky operačných systémov, pričom na výber máte z operačných systémov typu Windows, macOS, Android a iOS. 

Výber je veľmi jednoduchý. Zvoliť si môžete antivírusový systém, ktorý je pre vás najviac cenovo dostupný, prípadne môžete využiť možnosť porovnania jednotlivých systémov a zistiť tak, ktorý z nich sa pre vás najviac oplatí, aj keď si za niektoré možno priplatíte viac.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Antivírusy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.