E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Bistro.sk - katalóg reštaurácií s rozvozom jedla až ku vašim dverám

Máte hlad? S Bistro.sk si objednáte denné menu, šaláty, pizzu, cestoviny či bezlepkové jedlo a ďalšie pochúťky, online. Vyberte si z reštaurácií po celom Slovensku s donáškovou službou až domov.

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod Sushi Time .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 662 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Bistro.sk

Objednávka jedla s cashbackom na Bistro.sk?

V priebehu rokov sa trend v stravovaní zmenil. Čím ďalej, tým viac sa stáva populárnejšie objednávanie jedla cez internet. Nezaostáva ani slovenský trh, ktorý už v roku 2013 prichádza na trh s prelomovou myšlienkou dovozu jedla z reštaurácií priamo až k vám domov - Bistro.sk. Vy tak nemusíte prechádzať internetové stránky vašich obľúbených reštaurácií po jednom. Všetky obľúbené reštaurácie nájdete totižto na jednom mieste a z obývačky si môžete vybrať jedlo, na ktoré máte chuť. Ste hladní a neviete, aký kuchársky recept by ste skúsili? Náš tip znie- nechajte vaše “gurmánske starosti” na donáškovú službu Bistro.sk, špecialistov, ktorí sa postarajú o vaše chuťové kanáliky. Bistro.sk každým dňom rastie viac a viac. V súčasnosti má zapojených viac ako 760 reštaurácií, z ktorých si môžete objednať takmer z celého Slovenska. Máte chuť na vietnamské Pho Bo? Alebo indický hummus? To všetko nájdete na stránkach Bistro.sk, ktoré vám ponúkajú možnosť objednania jedla domov. V už zapojených regiónoch, nájdete nielen “domácke” reštaurácie so slovenskou kuchyňou, alebo donášku jedla z pizzérií. Nájdete tam taktiež aj niečo menej typické ako napríklad dovoz narodeninovej torty (z projektu Cukrári), cupcakes alebo iné sladké dobroty. Nechýbajú ani smoothies, vegánske jedlá či šalátové bary.

Aké služby ponúka Bistro.sk?

Služby internetového portálu s donáškou jedla Bistro.sk, ponúkajú okrem širokej ponuky reštaurácií, aj možnosť platby kartou, zasielanie informačných SMS o stave objednávky a hodnotenia reštaurácii od zákazníkov. Hodnotenia na stránke Bistro.sk vám môžu výrazne uľahčiť výber reštaurácie, v prípade ak nie je vašou obľúbenou. Novinkou v rozvoze jedla je taktiež Bistro kuriér - rozvoz priamo od služby Bistro.sk. Ceny jedla, ktoré nájdete na jednotlivých stránkach reštaurácií sa nelíšia od kamenných reštaurácií. Ostávajú rovnaké a preto je výhoda objednávania jedla z vašich obľúbených reštaurácií v tom, že nemusíte z domu "vytiahnúť päty". My vám ako bonus vrátime peniaze späť z nákupu v podobe cashbacku.

Kam dováža Bistro.sk?

Máte chuť na niečo dobré na obed alebo na večeru? S Bistro.sk to nie je žiadny problém. Či už sa nachádzate v Bratislave a nestíhate počas rušného dňa ísť na obed, alebo sa nachádzate v Poprade a máte chuť na sushi. S Bistro.sk ochutnáte aj exotické chute alebo vegánske dobroty, kdekoľvek sa nachádzate. Bistro.sk rozváža jedlá v týchto lokalitách a ich okolí:

  • Bratislava
  • Žilina
  • Košice
  • Prešov
  • Trenčín
  • Trnava
  • Nitra
  • Banská Bystrica

V prípade, že si nie ste istí donáškou jedla do lokality, v ktorej sa nachádzate, overte si ju priamo na stránkach Bistro.sk. Dobrú chuť pri objednávke jedla s cashbackom.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať