BioTechUSA logo

BioTechUSA.sk - výživové doplnky

Široký výber fitness produktov a výživových doplnkov.

Viac o BioTechUSA

Obchod je momentálne nedostupný

Spolupráca s obchodom bola ukončená. Ďakujeme za pochopenie.

O BioTechUSA

BioTech USA kladie dôraz na vysokú kvalitu produktov pri zachovaní prijateľnej ceny. Ponúkajú výrobky pre amatérskyh, ale aj profesionálnych špoertovcov.

Radi cvičíte, beháte a záleží vám na tom, aké doplnky stravy popri tom užívate? Kvalitné výživové doplnky značky BioTechUSA nájdete na e-shope biotechusa.sk, kde môžete nakupovať rýchlo a bezpečne z pohodlia domova.

BioTechUSA - výživové doplnky na rekreačné aj profesionálne cvičenie

Spoločnosť MLO SLOVAKIA, ktorá zastrešuje predaj výživových doplnkov značiek BioTechUSA a Brutal Nutrition na Slovensku, čerpá z viac ako dvadsaťročných skúseností. Na slovenský trh prináša kvalitnú doplnkovú výživu a športové potreby pre fitness, kulturistiku a bojové športy. Nakupovať môžete na e-shope biotechusa.sk alebo v jednej z viac ako 20 kamenných predajní po celom Slovensku. Na e-shope môžete nakupovať s pravidelnými zľavami až 40 % a nájdete tu BioTechUSA proteiny, vitamíny, rôzne spaľovače tuku či sacharidy, ale tiež oblečenie, športové potreby alebo šejkre. Na stránkach biotechusa.sk sa môžete inšpirovať článkami na rôzne témy alebo sa zapojiť do jednej zo súťaží. Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej.

Aminokyseliny, kĺbová výživa, endurance línia

Aminokyseliny okrem iných funkcií pomáhajú tiež pri tvorbe svalov vo vašom tele. Ich príjem môžete zvýšiť prípravkami BioTechUSA v podobe kapsúl, tabletiek, tyčiniek, energy drinkov. Popri cvičení namáhate nielen svaly, ale aj vaše kĺby budú cítiť zvýšenú záťaž. Tie môžete zas posilniť BioTechUSA kĺbovou výživou, ktorá zmierňuje bolesť a zápal. Prípravky endurance línia sú prípravkami vhodnými pre vytrvalostných športovcov ako rýchla výživa pri dlhom behu.

BioTechUSA for her

A na prázdno z tohto e-shopu neodídu ani ženy. Tie majú trochu iný metabolizmus ako muži, a to si vyžaduje aj odlišný prístup. Ženy si tu môžu kúpiť proteíny, ako napríklad BioTechUSA ultra loss shake napríklad v 500 g balení, tiež spaľovače tukov, predtréningové prípravky alebo doplnky počas tréningu.

BioTechUSA kreatínové, objemové a predtréningové prípravky

Kreatínové prípravky sa používajú pri krátkodobých a intenzívnych záťažiach, keď potrebujete okamžitý prísun energie. Kreatínový prípravok si môžete kúpiť aj na e-shope biotechusa.sk. Ak potrebujete nabrať objem alebo rýchly prísun energie, siahnite po objemových prípravkoch BioTechUSA. A pred tréningom sa nezabudnite posilniť jedným z predtréningových prípravkov BioTechUSA, ktoré vám dodajú energiu a chuť do cvičenia.

BioTechUSA proteiny, sacharidy

Asi každý z nás vie, že proteiny sa podieľajú na tvorbe svalov v tele každého z nás. Ich príjem môžete vďaka BioTechUSA zvýšiť v podobe prášku, tabliet alebo tyčiniek. Kúpiť si tu môžete napríklad BioTechUSA whey zero protein bez pridaného cukru, bez laktózy a gluténu. Alebo si môžete kúpiť aj BioTechUSA whey srvátkový proteín, na svoje si tu prídu aj vegáni, v ponuke nájdete aj BioTechUSA Vegan protein. Na e-shope biotechusa.sk nájdete aj kategóriu Protein Gusto kde nájdete proteinové jedlá ako napríklad polievky, kaše alebo zmes na palacinky. Okrem proteínov vaše telo bude pri zvýšenej aktivite potrebovať aj prísun sacharidov, o čo sa môžu postarať BioTechUSA sacharidové prášky.

BioTechUSA spaľovače tuku, testosterónové stimulanty

Chcete sa zbaviť prebytočného tuku ešte rýchlejšie? Môžete tak urobiť vďaka spaľovačom tuku BioTechUSA, ktoré si môžete kúpiť v podobe kapsúl, tabliet, šumivých tabliet alebo prášku. U mužov po 30 roku života klesá v tele produkcia testosterónu a tiež svalovej hmoty. Testosterónové stimulanty BioTechUSA obnovujú tvorbu testosterónu v tele. Na e-shope biotechusa.sk môžete kúpiť testosterónové stimulanty vo forme tabliet, kapsúl alebo prášku.

BioTechUSA tyčinky, vitamíny a minerály

BioTechUSA proteinové tyčinky sú vhodnou formou zdravej desiaty pred tréningom alebo keď máte chuť na niečo sladké. Obsahujú proteíny, ktoré prispievajú k tvorbe svalov. Popri cvičení netreba zabúdať ani na dostatočný príjem vitamínov a minerálov. Tie môžete okrem zdrojov v potravinách doplniť aj BioTechUSA vitamínmi a minerálmi, ktoré tu kúpite vo väčších aj menších prevedeniach.

BioTechUSA športové potreby, šejkre a oblečenie

E-shop BioTechUSA ponúka okrem výživových doplnkov aj športové potreby ako sú rukavice, uteráky, kulturistické opasky alebo spevňovače zápästia a bandáže. Nájdete tu aj  oblečenie ako tričká a tielka. K výživovým doplnkom si môžete dokúpiť aj šejkre rôznych farieb aj veľkostí.

BioTechUSA akcie

Výrobky značky BioTechUSA môžete nakupovať ešte lacnejšie vďaka zľavám, ktoré môžete využiť. Všetky zľavnené produkty nájdete pod samostatnou kategóriou  “Akcie,” kde nájdete zvýhodnené balenia BioTechUSA proteínov alebo proteinových tyčiniek a kaší. Pozrieť sa môžete aj na mimoriadne akcie a novinky, v ktorých tiež nájdete zvýhodnené ceny produktov. Alebo sa môžete zapojiť do súťaže a vyhrajte poukážku na nákup produktov BioTechUSA, stačí mať zákaznícku kartu a nakúpiť v hodnote viac ako 5 €.

BioTechUSA články

Články, ktoré nájdete na BioTechUSA.sk môžu byť pre vás veľkou inšpiráciou v oblasti tréningov, cvičenia, nájdete tu rôzne tipy na jedálniček a konkrétne recepty. Chcete vedieť ako žiť zdravšie? Pozrite sa na články o zdravom životnom štýle.

Všetko o nákupe na BioTechUSA.sk

Platba

Ak ste sa rozhodli nakúpiť na e-shope biotechusa.sk, môžete za svoj nákup platiť na dobierku a to buď v hotovosti alebo platobnou kartou. Druhou možnosťou je platba cez systém SimplePay, ktorý podporuje karty Visa, MasterCard, American Express a v prípade, že máte kartu Visa Electron a Maestro, platbu cez systém SimplePay vám musí schváliť vaša banka.

Doprava

Vaša objednávka vám bude doručená prostredníctvom kuriérskej spoločnosti v priebehu 1-2 pracovných dní. Pri nákupe do 50 € za dopravu zaplatíte 3,5 € a pri nákupe nad 50 € budete mať dopravu zadarmo.

Reklamácia a vrátenie tovaru

V prípade, že s produktom nie ste spokojní, máte možnosť tovar do 14 dní od jeho prevzatia bez udania dôvodu vrátiť. Stačí poslať “prehlásenie o odstúpení od zmluvy” buď poštou, faxom alebo elektronicky. Výrobok je možné vrátiť iba v pôvodnom obale, v úplnom množste a kvalite. Najneskôr do 14 dní od doručenia vášho prehlásenia bude vaša požiadavka vybavená. No nie je možné odstúpiť od zmluvy v prípade, že produkt je rozbalený alebo je skazený.

Na produkty BioTechUSA sa môžu vzťahovať 2 druhy záruky. Tzv. záruka na produkt platí na chybné produkty, ak nespĺňa požiadavky na kvalitu alebo sa nezhoduje s popisom produktu uvedenom na e-shope. Záručná doba sú 2 roky a daný produkt si môžete nechať vymeniť alebo opraviť. Záruku na skryté vady by ste mali uplatniť hneď po jej zistení, najneskôr do 2 mesiacov od zistenia. Produkt si môžete vymeniť alebo nechať opraviť.

Kontakt

Spoločnosť BioTechUSA má sídlo uprostred Slovenska, v Banskej Bystrici, na ulici Zvolenská cesta. Telefonický kontakt na e-shop je 0908 797 244 alebo im môžete v prípade potreby napísať e-mail na [email protected] Na webových stránkach e-shopu nájdete v sekcii Kontakt telefónne číslo a e-mail na spoločnosť ako celok, nájdete tu tiež bankové spojenie v prípade platby za nákup prevodom na účet.

Kamenné predajne

Ak by ste si radi pozreli ponuku BioTechUSA na vlastné oči, chceli by ste sa rovno poradiť o všetkých produktoch, ktoré u nich môžete kúpiť, máte možnosť navštíviť aj jednu z BioTechUSA predajní na Slovensku. Konkrétne nájdete 3 predajne BioTechUSA v Bratislave, 2 predajne v Košiciach, navštíviť môžete aj BioTechUSA v Banskej Bystrici, v Dunajskej Strede, BioTechUSA Nitra, Levice, Liptovský Mikuláš, BioTechUSA Martin, Lučenec, Nové Zámky, BioTechUSA Trenčín, Trnava, navštíviť môžete aj predajňu BioTechUSA Piešťany, Považská Bystrica, Žilina, Zvolen, BioTechUSA Prievidza, na východe Slovenska tiež v Poprade, Prešove, Spišskej Novej Vsi. Otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na webe e-shopu v časti Predajne.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Cashack až do výšky 4 % - presne to vám ponúka Plná Peňaženka. Stačí, ak sa na stránke BioTechUSA prekliknete zo stránok Plnej Peňaženky a nakúpite ako obyčajne. 

Recenzie

Ešte váhate či je nákup na BioTechUSA tou správnou voľbou pre vás? Prečítajte si recenzie, v ktorých nájdete názory iných zákazníkov. Tie vám môžu poslúžiť ako zdroj informácii o jednotlivých produktovch, ale aj o nákupe a prístupe e-shopu k zákazníkovi. Jedným zo zdrojov recenzií môžu byť samotné webové stránky biotechusa.sk, kde nájdete v článkoch recenzie na produkty BioTechUSA. Môžete si tu prečítať dôvody, prečo užívať BioTechUSA proteíny, k čomu sú dobré a v čom vám pomôžu pri dodržiavaní zdravého životného štýlu. Nájdete tu aj články o niektorých produktoch.
Hľadáte recenziu na konkrétny produkt? Stačí si zadať do vyhľadávača názov a hneď vám BioTechUSA pomôže vo vyhľadávaní. Tak napríklad recenzie na BioTech USA ISO Whey ZERO sú na Heuréke kladné. Zákazníci tento produkt hodnotia ako veľmi chutný za dobré peniaze. Z recenzií na BioTech USA Protein Power 1000 g sa dočítate, že je dobre rozpustný a má takisto dobrú chuť. Recenzie od zákazníkov nájdete aj pod popisom jednotlivých produktov BioTechUSA na ich e-shope.

  • Uvádzame aj príklad recenzie na e-shop: S nákupom som bola veľmi spokojná, som rada, že u Vás nájdem vždy to čo potrebujem. Objednaný balík mi bol doručený veľmi rýchlo v priebehu 2 dní. S produktmi som veľmi spokojná nakoľko máte veľmi kvalitné veci.” píše zákazníčka Kristína.
  • Iní zákazníci píšu o prehľadnosti e-shopu BioTechUSA, spokojní sú tiež s rýchlou dopravou, cenou produktov, ich kvalitou a komunikáciou a ochotou pracovníkov e-shopu. Na Heuréke nájdete len málo negatívnych recenzií, ktoré sa týkajú hlavne dĺžky dodania tovaru, no nájdete tam aj väčšinou objasnený dôvod prečo táto situácia nastala.

Nevybrali ste si? Skúste našu kategóriu Vitamíny a doplnky stravy a získajte za vaše nákupy cashback. Obľúbený je obchod MyProtein.sk  s rýchlou dobou doručenia.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.