Zdravšie s cashbackom

Akcia končí 30. 10. 2025
Zdravšie s cashbackom

Ahoj, volám sa Karolína, odpovedám na vaše e-mailové otázky alebo komentáre a správy na Facebooku. Viete o tom, že v týchto krásnych jesenných mesiacoch oslavujeme Svetový deň výživy (16. októbra), a tiež blížiaci sa Svetový deň vegánstva (1. novembra)? Som už niekoľko rokov vegánka, tiež sa aktívne zaujímam o ekológiu, a preto by som vám rada dala k oslave týchto dní niekoľko tipov na skvelé produkty z oblasti zdravej výživy a ekológie.

 

 

Prírodná kozmetika

Hýčkajte sa prírodnou a zdravou kozmetikou, starajte sa zodpovedne o svoju pleť, vlasy aj celé telo. Na miesto klasického odličovacieho mlieka odporúčam vyskúšať odličovanie pomocou kvetinovej vody a malinového či iného pleťového oleja. Vyraďte obyčajné toxické laky na nehty a siahnite radšej po Hand made prírodnejších a ekologickejších variantách vo veľa  krásných farbách. Nechcete sa vzdať dekoratívnej kozmetiky? Nemusíte! Existuje veľký výber prírodných a šetrných alternatív, neváhajte ich vyskúšať!

 

 

V zdravom tele zdravý duch

Chcete sa cítiť dobre a byť fit? Chcete zmeniť svoj jedálniček k lepšiemu, ale neviete, ako začať variť inak a nepoznáte žiadne zdravé a chutné recepty? Nehanbite sa a nakuknite do kuchárky!  Pripravte si zdravé raňajky za pár minút alebo chutný a výživný obed.  Já mám doma niekoľko kuchárok, vždy v nich hľadám inšpiráciu, inšpirujte sa tiež s cashbackom.

 

 

Ekologická domácnosť

Tiež často rozmýšľate, koľko obalov a odpadu vyprodukuje jedna domácnosť? Ako toxické môžu byť niektoré prostriedky na upratovanie a pranie? Môžeme to zmeniť spoločne, aj malé kroky sa počítajú! Vymeňte jednorázové sáčky za plátené alebo vyskúšajte ekologickejšie varianty hubičiek na riad či utierok.  Porozhliadnite sa tiež po šetrnejšej a ekologickejšej drogérii, výber je naozaj široký! A pre milovníkov kávy odporúčam vyskúšať opakovane použiteľný kelímok, ktorý je vyrobený z recyklovaných jednorázových papierových kelímkov.  Za každý takýto nákup sa odmeníte nielen lepším pocitom, ale tiež cashback odmenou!

 

 

Prírodnú kozmetiku, drogériu a EKO produkty nájdete v týchto e-shopoch