Zdravšie s cashbackom

Ahoj, volám sa Karolína, odpovedám na vaše e-mailové otázky alebo komentáre a správy na Facebooku. Viete o tom, že v týchto krásnych jesenných mesiacoch oslavujeme Svetový deň výživy (16. októbra), a tiež blížiaci sa Svetový deň vegánstva (1. novembra)? Som už niekoľko rokov vegánka, tiež sa aktívne zaujímam o ekológiu, a preto by som vám rada dala k oslave týchto dní niekoľko tipov na skvelé produkty z oblasti zdravej výživy a ekológie.

 

 

Prírodná kozmetika

Hýčkajte sa prírodnou a zdravou kozmetikou, starajte sa zodpovedne o svoju pleť, vlasy aj celé telo. Na miesto klasického odličovacieho mlieka odporúčam vyskúšať odličovanie pomocou kvetinovej vody a malinového či iného pleťového oleja. Vyraďte obyčajné toxické laky na nehty a siahnite radšej po Hand made prírodnejších a ekologickejších variantách vo veľa  krásných farbách. Nechcete sa vzdať dekoratívnej kozmetiky? Nemusíte! Existuje veľký výber prírodných a šetrných alternatív, neváhajte ich vyskúšať!

 

 

V zdravom tele zdravý duch

Chcete sa cítiť dobre a byť fit? Chcete zmeniť svoj jedálniček k lepšiemu, ale neviete, ako začať variť inak a nepoznáte žiadne zdravé a chutné recepty? Nehanbite sa a nakuknite do kuchárky!  Pripravte si zdravé raňajky za pár minút alebo chutný a výživný obed.  Já mám doma niekoľko kuchárok, vždy v nich hľadám inšpiráciu, inšpirujte sa tiež s cashbackom.

 

 

Ekologická domácnosť

Tiež často rozmýšľate, koľko obalov a odpadu vyprodukuje jedna domácnosť? Ako toxické môžu byť niektoré prostriedky na upratovanie a pranie? Môžeme to zmeniť spoločne, aj malé kroky sa počítajú! Vymeňte jednorázové sáčky za plátené alebo vyskúšajte ekologickejšie varianty hubičiek na riad či utierok.  Porozhliadnite sa tiež po šetrnejšej a ekologickejšej drogérii, výber je naozaj široký! A pre milovníkov kávy odporúčam vyskúšať opakovane použiteľný kelímok, ktorý je vyrobený z recyklovaných jednorázových papierových kelímkov.  Za každý takýto nákup sa odmeníte nielen lepším pocitom, ale tiež cashback odmenou!

 

 

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať