Recenzia Šperky4u.eu

8. 6. 2019
Recenzia Šperky4u.eu

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Čo všetko kúpite na e-shope Šperky4u.eu?

Ako plynie z názvu, tento e-shop sa zameriava primárne na predaj šperkov. A tých tu nájdete neskutočné množstvo rôznych materiálov. Nájdete tu oceľové šperky, strieborné aj zlaté šperky, šperky z bižutérie, perlové šperky. Nakúpiť si tu môžete prstene, náramky, náhrdelníky, tak isto tu nájdete aj hodinky, piercingy, rôzne šnúrky. No nekúpite tu iba šperky, môžete tu rovno kúpiť darčekové krabičky či šperkovnice. A naprázdno neodídu ani deti, kúpite tu tiež detské šperky. Ak ste sa rozhodli pre svadbu, pozrite sa napríklad na snubné prstene, resp. obrúčky. Ak máte náhodou alergiu na určité kovy, v ponuke e-shopu Šperky4u.eu nájdete aj keramické šperky, kožené šperky, takisto titánové šperky. Originálnym darčekom môžu byť šperky s kryštálmi Swarovski. A v neposlednom rade tu nájdete aj šperkárske komponenty ako zapínanie náušníc, uzávierky na náušnice, zirkóny atď.

Okrem kúpy produktov môžete tiež využiť niektorú z ponúkaných služieb:

 • rytie a gravírovanie šperkov

 • laserové rytie do prsteňov z titánu/wolframu

 • diamantové rytie do prsteňov z ocele/titánu

 • laserové rytie

 • diamantové rytie

Spôsoby platby

Na e-shope šperky4u.eu môžete platiť jednoducho, rýchlo a bzepečne. Pozrite sa akými spôsobmi môžete pri objednávke platiť:

 • online platobnou kartou;

 • bankovým prevodom na účet spoločnosti Šperky4u

Spôsoby dopravy

Na Slovensko si môžete nechať dopraviť vašu objednávku spoločnosťou TOPTRANS, pričom za dopravu balíku do 0,49 kg zaplatíte 6,30 € a pri hmotnosti od 0,5 kg - 5 kg zaplatíte 12,96 €. Druhou možnosťou je doprava spoločnosťou DPD, ktorá vám balík o hmotnosti do 1,99 kg dopraví za 8,52 € a od 2 kg - 5 kg za 10,37 €.

Drevená truhlička s rytinou

 • Cena truhličky: 4,45 €
 • Cena rytiny: 4,08 €
 • Výrobca: Šperky4U
 • Materiál: drevo
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Rozmer: 9 x 5,5 x 5 cm
 • Vnútorný rozmer: 7,5 x 4 x 4 cm
 • Naše hodnotenie: 5 z 5
 • Stránka produktu

Blíži sa mi svadba a ako to už so svadbami chodí, tejto udalosti predchádzajú veľké prípravy, veľa vybavovania tak, aby bol tento deň naozaj dokonalý. Okrem krásnych šiat, obleku, výzdoby sály a dobrého jedla docielime dokonalosť práve množstvom detailov, ktoré urobia tento deň krajším. Medzi takéto detaily patrí aj vymyslenie spôsobu, akým donesieme k oltáru obrúčky. Vedela som, že nechcem vankúšik a tak som spolu s maminou a družičkami premýšľala o inom spôsobe. A napadla nám práve krabička.

Tak som zahájila hľadanie rôzne v kamenných obchodoch a na internete. Krabičiek bolo všade veľa, no ja som chcela úplne jednoduchú, aby nebola príliš veľká, no zároveň sa do nej v pohode zmestili naše obrúčky. Úplne náhodou som natrafila na e-shop Šperky4u.eu, kde som našla široký výber darčekových krabičiek za skvelé ceny. A poviem vám, že bolo naozaj ťažké si z toľkého množstva vybrať. No vyhľadávanie nám uľahčil prehľadný web, na ktorom sme jednoducho a rýchlo našli to, čo hľadáme.

A keď som zistila, že tento e-shop ponúka rytie textu, obrázku alebo obrázku aj textu vedela som, že tento e-shop bude ten, z ktorého budeme mať našu krabičku na snubné prstene.

Ako som spomínala vyššie, chcela som úplnú jednoduchosť, zvolili sme preto rytie našich iniciálov. Veď čo iné ako takáto originálna a tak osobná rytina urobí krabičku dokonalou? Zvolili sme si teda vypálenie textu, kde sme si vybrali fond rytia - tých fondov je tam toľko, že sme to vyberali spolu s priateľom asi hodinu. :-) Dvoma kliknutiami sme si zvolili zarovnanie textu na stred a ešte si nechali text zobraziť nech vidíme ako to vo finále vyzerá.

Pri zadávaní textu si dajte pozor na veľkosť písma a diakritiku, my sme zvolili veľké, keďže máme iba 3 písmená bez diakritiky, no a ak by ste si chceli nechať vyryť srdce či iný symbol, stačí zadať názov tohto symbolu do úvodzoviek. Pri rytí obrázku jednoducho vyberiete obrázok z vášho počítača, no myslite na to, že rytie farebných obrázkov nie je možné. K správnemu vyplneniu potrebných informácií pri zadávaní rytiny vám pomôže jednoduchá nápoveda v podobe šípok na konkrétne miesta vpisovania textu.

Po zadaní textu sme za objednávku zaplatili a netrpezlivo čakali kým nám balík dorazí. Keďže nebol tento typ krabičky skladom, na dodanie sme čakali o trochu dlhšie, ale s tým sme pri zadávaní objednávky počítali. Do svadby máme ešte viac ako 2 mesiace a toto nám prípravy nijak nenarušilo.

Balík sme si nechali poslať na moju adresu a o doručení balíku som bola predom informovaná. Na otvorenie balíku som počkala na najbližšiu návštevu priateľa a spoločne sme balík otvorili. Po otvorení sme si všimli, že na krabičke chýba jeden šróbik a zo strachu, aby sa nám krabička nerozpadla sme sa rozhodli pre reklamáciu.

Napísala som teda e-mail spoločnosti Šperky4u so žiadosťou o reklamáciu. Pani bola veľmi milá a ochotná, reklamáciu sme vybavili rýchlo. Nakoniec nám poslali novú, no presne takú istú krabičku s našimi iniciálmi. Zhruba do týždňa mi prišiel ďalší balík s novou krabičkou a musím povedať, že je naozaj krásna.

Celkové prevedenie krabičky by som zhodnotila na 5 hviezdičiek.

Rytina je presne taká ako sme chceli, veľkosť krabičky je úplne dokonalá na naše prstene a vďaka uzatváraniu krabičky aspoň vieme, že nám prstene naši malý družbovia nikde nestratia. :-) Krabičku plánujeme využívať aj po svadbe, pravdepodobne si v nej budem odkladať svoje šperky.

A vôbec nezúfajte! Ak neplánujete svadbu, takáto truhlička s rytinou môže byť naozaj krásnym a originálnym darčekom pre vašich blízkych. Môžete im tam nechať vyryť ich meno či iniciály, ako sme si to urobili aj my.

Podobné články