Ktoré e-shopy vám doručia darčeky do Vianoc?

Akcia skončila 24. 12. 2019
Ktoré e-shopy vám doručia darčeky do Vianoc?

Síce vám nepomôžeme s upratovaním a pečením koláčov, ale v dlhých radoch pri pokladni s darčekmi čakať naozaj nemusíte. Hlavne nie teraz, keď by sme mali čas v obchode skrátiť na minimum.  Nakupujte s Plnou Peňaženkou, a nielen že si vyberiete originálne darčeky pre všetky vekové kategórie, ale dokonca za nákup získate aj peniažky späť. Máme pre vás tipy na e-shopy, ktoré garantujú doručenie do Vianoc.  Ktoré to sú, a kedy je posledný deň na nákupy online? Pozrite sa nižšie. 

 

*Upozorňujeme, že presný čas potrebný pre dokončenie objednávky s garanciou doručenia do Vianoc sa môže v jednotlivých e-shopoch líšiť! 

 

KDE NÁJDETE DARČEKY NA POSLEDNÚ CHVÍĽU?

Ak patríte medzi nadšencov nákupov vianočných darčekov na poslednú chvíľu a čakáte na tie najvýraznejšie predvianočné zľavy, inšpirovať sa môžete v e-shopoch s elektronikou Okay či Datart s garanciou doručenia do Vianoc pri objednávkach do 21. 12. 2019. Darčeky pre športovcov nájdete v -eshope eFitness a inSportline a novú kabelku či batoh s doručením do Vianoc objednáte na Bagabaga.

KÚPTE ZÁŽITOK, NIE VEC :)

NIEČO PRE ODDYCH A ROMANTIKU

...KEĎ SI NEVIETE DAŤ RADY!