Tím Plnej Peňaženky a príbeh našej cesty

Vedenie projektu

Ján M.

Marketing

Josef D.

Marek N.

Gabriela B.

Lenka P.

Jana B.

Peter M.

Alžbeta J.

Zdeněk M.

Vývoj

Jaromír N.

David H.

Luboš Z.

Vašek F.

Obchod, financie a starostlivosť o partnerov

Ivan M.

Petr H.

Viktor G.

Nina B.

Zákaznícka podpora

Jana B.

Aneta K.

Michaela P.

Vendula H.

Veronika C.

Grafika a video

Šárka N.

Michaela R.

Igor S.

2018 - Ako sme sa stali väčší ako Bratislava

 • Rastieme! Začiatkom septembra si našiel k Plnej Peňaženke cestu 500 000. užívateľ. Podľa informácií od partnerských obchodov posilňujeme svoje dominantné postavenie na českom trhu. E-shopom prinášajú naši užívatelia najvyšší obrat. Vďaka tomu zaujíma Plná Peňaženka približne polovicu celého českého trhu.
 • Novými partnermi na Slovensku sa stávajú obchody ako Datart, Dermacol či najväčší slovenský online doručovateľ jedla Bistro. Na popredných pozíciách v obľúbenosti sa stále držia zahraniční partneri AliExpress a Booking. Za jediný nákup na Booking sme na Slovensku v roku 2018 schválili najvyšší cashback 440,62 €. Najvyššia jednorázová výplata, ktorá pristála na účte užívateľa slovenskej Plnej Peňaženky, dosiahla viac ako 721 €.
 • Stále častejšie sa objavujú obchody, ktoré si volia Plnú Peňaženku ako exkluzívneho partnera pre vrátenie peňazí z nákupov svojim zákazníkom.
 • I vďaka tomu sme v závere roku 2018 prekročili hranicu 4 000 000 € pripísaných na užívateľské účty! Rastúcemu objemu nákupov pomáhajú i offline kampane v českom rádiu (Evropa 2), v českej televízii (TV Prima) či na billboardoch po Českej republike. Rastie i záujem českých médií o odborné komentáre Plnej Peňaženky k aktuálnym ekonomickým či marketingovým témam (Česká televízia, TV Seznam, TV Prima, Rádio Impuls). Niekoľko článkov o výhodnom nakupovaní s cashbackom publikovali i populárne slovenské portály Topky či Feminity.
 • Rok 2018 sme užívateľom spríjemnili usporiadaním množstva súťaží. Športoví nadšenci mohli vyhrať hodnotné ceny vďaka tipovačkám v priebehu medzinárodných športových akcií, ako sú napríklad MS vo futbale či v hokeji, cestovatelia si prišli na svoje počas Cestovateľských dní Plnej Peňaženky.

2017 - Ako sme expandovali do zahraničia a spustili Lookio.cz

 • Máme veľké plány, ktoré začíname napĺňať hned po začiatku nového roka. 1. februára 2017 slávi celý, viac ako 20 členný tím spustenie plnohodnotnej verzie Plnej Peňaženky na Slovensku! A ďalšie krajiny na seba nenechajú dlho čakať. S PlnáPeňaženka.sk máme ambíciu stať sa jednotkou na ďalšom európskom trhu.
 • V auguste sme s používateľmi oslávili 1 000 000. nákup s cashbackom na svetovej nákupnej galérii AliExpress.com. AliExpress si dlhodobo drží pozíciu jedného z najobľúbenejších obchodov, v ktorých českí a slovenskí zákazníci cez Plnú Peňaženku nakupujú.
 • 1. septembra sme spustili úplne nový inšpiratívny vyhľadávač módy s cashbackom Lookio.cz a o niekoľko týždňov neskôr sme na Plnej Peňaženke privítali 400 000. používateľa! Vyhľadávač Lookio je momentálne spustený len pre českých zákazníkov, no jeho spustenie na Slovensku plánujeme v prvej casti roku 2018. Slovenská verzia Plnej Peňaženky aktuálne poskytuje cashback v 683 partnerských obchodoch.
 • Na jeseň podporili už tak dynamický rast Plnej Peňaženky desiatky billboardov po Českej republike a predovšetkým spolupráca s TV Prima a rádiom Frekvence 1. Naši zákazníci nás následne opäť nominovali do finálovej desiatky českej ankety Křišťálová Lupa, a to tentokrát dokonca v dvoch kategóriách!
 • Do záveru roku 2017 tak vstúpila česká Plná Peňaženka ako 9. najpopulárnejší internetový projekt roku 2017 a v konkurencii desiatok tisíc e-shopov, aj ako 8. najobľúbenejší v kategórii Internetové obchodovanie. Ďakujeme!

Jeseň 2016 - Ako sme sa ocitli medzi hviezdami českého internetu

 • Jeseň roku 2016. Ako veľké ocenenie našej práce, vnímáme postup do finálovej desiatky ankety Křišťálová Lupa 2016, kam nás zákazníci nominovali v kategórii Cena popularity.
 • Máme obrovskú radosť, že naša každodenná práca zaznamenala odozvu u našich zákazníkov. Každý deň sa snažíme o to, aby sa Plná Peňaženka stala tou najlepšou službou na trhu. Vďaka spokojným zákazníkom, sme sa nakoniec stali jedným z desiatich najobľúbenejších a najvýznamnejších českých internetových projektov súčasnosti!
 • Plná Peňaženka sa v priebehu krátkej doby svojej existencie, dostala do spoločnosti takých hviezd, akými sú Alza.cz, dTest, DVTV, Kanály Jirky Krále, Kiwi.com, Mapy.cz, Rohlik.cz, Skrz.cz a Stream.cz. Ďakujeme!

2016 - Ako sme sa stali jednotkou v ČR

 • Začiatkom roku 2016 sme sa stali jednotkou na českom "cashbackovom" trhu. Máme najviac registrovaných používateľov a stále pribúdajú ďalší. To nám však nestačí a chceme sa presadiť aj v zahraničí.
 • Ďalším dôležitým mílnikom v histórii Plnej Peňaženky sa stal 19. máj. V tento deň, sa z projektu rozhodol odísť Michal. Viac, ako rok sa venoval rozbehu svojich nových firiem, čo nakoniec spôsobilo, že sa im rozhodol venovať naplno. Pod odskúšaným vedením Honzy, Tomáša a Petra, Plná Peňaženka pokračuje v raste s novým elánom. Dynamicky rozšiřujeme tím o ďalších programátorov, grafikov, marketérov, administrátorov... Pri takom rýchlom raste to inak ani nejde!
 • Plná Peňaženka expanduje na Slovensko a chystá sa expandovať aj do ďalších krajín! Otvárame nové marketingové kanály, aby k nám nový zákazníci prichádzali v ešte v hojnejšom počte. Potvrdili sme tiež historicky najvyššiu výplatu z cashback odmien, v rámci jednej bankovej transakcie sme zákazníkovi odoslali na účet presne 100 867,25 Kč!
 • Začínajú s nami spolupracovať naozaj veľké firmy, ktoré chcú pre svojich klientov a zamestnancov zaviesť využitie benefitov Plnej Peňaženky.

2015 - Ako sme lámali rekordy

 • Prekonávame hranicu 100 000 používateľov, ktorým ponúkame viac, ako 300 zapojených obchodov. Výška Vašich ušetrených odmien z nákupov narástla do miliónov Kč. A tím Plnej Peňaženky sa rozrastá o nových, dôležitých členov.
 • Nevyhnutnou súčasťou sa stává kvalitná starostlivosť o našich zákazníkov. Neustále zrýchľujeme priemernú čakaciu dobu odpovedí na Vaše otázky, na webe je určitú časť dňa dostupná aj live chat zákaznícka podpora, uviedli sme SMS upozornenia ohľadom výplaty a kľúčových udalostí. Používatelia nás za to odmeňujú svojimi pozitívnymi reakciami, v podobe hodnotení na webe či na svojich blogoch a sociálnych sieťach.
 • Spúšťame novú sekciu Zľavové kupóny, ktorá umožňuje zákazníkom ušetriť ešte viac. Kupóny sa vo vybraných obchodoch stávajú obľúbenou, čoraz častejšou súčasťou nákupu s cashbackom.
 • Zákazníci prichádzajú na to, že vďaka Plnej Peňaženke môžu dosiahnuť na ešte nižšie ceny, ako na cenových porovnávačoch. Plná Peňaženka vychádza v ústrety ich požiadavkám a znižuje výplatné minimum na 1 Kč. Vďaka tomu, ponúka Plná Peňaženka najpriaznivejšie podmienky medzi poprednými českými cashback portálmi.
 • Záver roku spríjemňujeme verným zákazníkom Vianočným kalendárom, ktorý je okorenený exkluzívnymi akciami a finančnými bonusmi.
 • Rastieme každý deň a tešíme sa z každého Vášho nákupu s cashback odmenou!

2014 - Ako sme rozšírili tím

 • Honza s Michalom privádzajú do projektu svojich najlepších kolegov, medzi ktorých patrí Petr a Tomáš a v priebehu prvej polovice roku 2014, pripravujú úplne novú Plnú Peňaženku. Zmeny na prvý pohľad naznačuje už úprava farieb stránok, pôvodnú dominantnú zelenú farbu nahradila oranžová.
 • Patrik je spokojný s novým smerovaním Plnej Peňaženky, projekt je v dobrých rukách a môže sa venovať svojej hlavnej práci. Patrik, od polovice roku 2014 projekt sleduje a podporuje len z diaľky, vedenie projektu je v plnej kontrole Honzy, Michala, Tomáša a Petra.
 • Plná Peňaženka, oblečeného do nového trička, prichádza každý týždeň s niekoľkými novinkami - na webe sa objavujú nové obchody s cashback odmenou, k dispozíci sú inštruktážne videá, zákazníci sú odmeňovaní vo vernostnom programe, odmenu za odporučenie je navýšená na čiastku 200 Kč. A to sme len na začiatku.
 • Do konca roku sa na Plnej Peňaženke registruje niekoľko desiatok tisíc nových zákazníkov a web trhá rekordy návštevnosti, počtu registrovaných, schválených a vyplatených odmien. Celý tým je spokojný, výsledky sú veľkým úspechom a úžasnou odmenou za odvedenú prácu.
 • Medzi najobľúbenejšie obchody patrili: AliExpress, Mall.cz, DameJidlo.cz, Bonprix, Kasa.cz a Zoot.

2013 - Ako sme sa posúvali ďalej

 • Každý mesiac sa rozšiřuje ponuka obchodov, v ktorých je možné získať cashback odmeny z ceny nákupu späť - v priebehu roku 2013, ponúkla PlnáPeněženka.cz cashback odmeny vo viac, ako 200 obchodoch!
 • Patrikov tím pokračuje vo svojej práci, registrujú sa tisíce nových zákazníkov.
 • PlnáPeněženka.cz dosahuje skvelých výsledkov napriek tomu, že Patrik je stále zamestnaný na plný úväzok na vysokej manažérskej pozícii.
 • S pribúdajúcim počtom používateľov sa zvyšujú nároky a časová náročnosť prevádzkových a administratívnych činností. Zvyšuje sa počet výplat, početnosť komunikácie s predajcami, pribúdajú ďalší zákazníci.
 • Koncom roka 2013, dosahuje Patrikov tím svoje kapacitné možnosti. Patrik sa obracia na Honzu s Michalom, ktorí majú k dispozícii zázemie skúsenej internetovej firmy. Firma prevádzkuje niekoľko ďalších projektov, tešiacich sa dôvere viac ako 500 tisíc používateľov. S Patrikom sa dostali na tú istú vlnu a PlnáPeněženka.cz vstupuje do nového roku zase o niečo silnejšia.
 • S podporou Honzovho tímu sa projektu otvárajú dvere k novým možnostiam a výzvam.

2012 - Ako sme spustili Plnú Peňaženku

 • V prvej polovici roku 2012 slávnostne štartuje PlnáPeněženka.cz, ktorá patrí medzi prvé portály českého internetu, ponúkajúce peniaze z nákupu späť.
 • PlnáPeněženka.cz je inšpirovaná zahraničnými webovými stránkami, ktoré fungujú v Amerike a Anglicku už od roku 2005.
 • Web zakladá a zo začiatku prevádzkuje Patrik, ktorému sa podarila neuveriteľná vec - bez akýchkoľvek znalostí programovania a bez praktických skúseností s internetovými projektami zostavil tím, ktorý Plnú Peňaženku dokázal úspešne spustiť a prví zákazníci na seba nenechali dlho čakať - hurááá! :-)

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať