Odporučte známeho a získajte až 200 €

Akčná ponuka - za každého registrovaného známeho, získate teraz jednorázovú odmenu 10 €. Dokopy môžete za odporúčania získať až 200 €!

Získajte 10 € za každého známeho, ktorý sa zaregistruje na PlnáPeňaženka.sk cez Váš odkaz. Známemu urobíme radosť tiež a pripíšeme mu okamžite 3 € za prvé 3 nákupy.

Po prihlásení k Vášmu používateľskému účtu, nájdete v sekci Odporuč a získaj až 200 € odkaz, cez ktorý môžete odporučiť stránky PlnáPeňaženka.sk svojim známym. Po registrácii odporučeného známeho, sa Vám zobrazí jeho kontakt na tejto stránke. Odmenu 10 €, Vám pripíšeme na účet hneď po prvom nákupe Vášho známeho a k výplate bude schválená, akonáhle Váš známy získa na potvrdených odmenách z nákupu minimálne 2 € (bez započítania bonusov).

Odporučiť môžete maximálne 20 známych a získať tak 200 €. Platnosť odkazu, ani doba pre nazbieranie odmien Vášho známeho nie je nijako obmedzená. Odmenu za odporučenie Vám vyplatíme na Váš bankový účet v najbližšej výplate obsahújúcej minimálne 4 €, získaných z Vašich nákupov.

Pre odporučenie známeho a získanie odmeny, pokračujte prosím na stránku Odporuč a získaj až 200 €!.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať