MicksGarage.com

Získajte späť z Vášho nákupu

MicksGarage.com - autodiely a doplnky online.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod PNEU.sk.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 0 % cashback späť z každého nákupu!

Spoločnosť MicksGarage.com bola založená v roku 2004, čo znamená, že má vyše 10 ročné skúsenosti a na trhu nie je žiadnym nováčikom. Obchod bol viackrát ocenený a postupne sa stal jedným z najväčších predajcov autodielov a príslušenstva vo Veľkej Británii a Írsku, neskôr celej Európy.

Obchod sa snaží vyhovieť všetkým zákazníkom. Kutilom, ktorí si radi zašpinia ruky pri oprave vozidla, ale aj celým rodinám na výlete. Či už plánujete len tak sa na aute povoziť alebo ho leštíte aby vyzeralo ako nové, v ponuke nájdete najväčší výber produktov za najlepšie ceny.

V súčasnosti v obchode môžete nájsť viac ako 6 miliónov automobilových dielov a súčastiek, v rôznych kategóriach. Väčšina produktov je na sklade a ponúkané sú značky ako napríklad Castrol, Philips, Draper, Bosch, Vix, KYB, Bosal, Osram, Karcher, Febi Bilstein, Mann, Meyle či Exide. Nakupovanie na stránkach MicksGarage.com je jednoduchšie ako by sa mohlo zdať, zaujímavosťou je vyhľadávač "car-reg", ktorý Vám umožní rýchlo a prehľadne nájsť náhradné diely určené špeciálne pre Vaše vozidlo.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať