Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 308 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Mall.cz?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Mall.cz
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu Mall.cz

Peniaze z nákupu späť
4 %
Prejsť do obchodu
Značková móda
4 %
Prejsť do obchodu
Malé domáce spotrebiče, Dom a záhrada, Hračky a hry
1,5 %
Prejsť do obchodu
Biela technika, Foto technika
0,5 %
Prejsť do obchodu
Mobily, PC, kancelária, TV
0,25 %
Prejsť do obchodu
Šport, outdoor a cyklistické vybavenie
3 %
Prejsť do obchodu
Chovateľské potreby, Zdravia a krása, Domácnosť a štýl
2,5 %
Prejsť do obchodu
Starostlivosť o deti, Audio
1 %
Prejsť do obchodu
Ostatné
0,25 %
Prejsť do obchodu
Tovar označený ako "Partnerský predaj"
0 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 4 % cashback späť z každého nákupu!

Mall.cz je internetové nákupné centrum s výnimočne širokou ponukou tovaru. Zákazníci tu pohodlne nakúpia všetko pre domácnosť a záhradu, kozmetiku, elektroniku, oblečenie, hračky, športové potreby, auto- moto potreby, zážitkové poukazy a mnoho ďalších vecí. Na Mall.cz skrátka nájdete takmer všetko, na čo si spomeniete. Tento maloobchod má tiež kamenné predajne na mnohých miestach republiky.

Internetový obchod Mall.cz vznikol so zameraním na predaj bielej elektroniky, ktorú ponúkal ako prvý e-shop u nás a aj dnes tvorí základ jeho sortimentu. Nájdete tu všetky domáce spotrebiče, na ktoré si len spomeniete a obrovská je aj ponuka elektroniky alebo mobilných telefónov. Vybaviť môžete kompletne celú Vašu domácnosť, vkusné a účelové zariadenie vyžaduje aj pracovňa alebo kancelária, do ktorej si môžete zakúpiť nábytok alebo potrebné vybavenie a drobné kancelárske potreby. Pre deti je pripravená široká ponuka hračiek a nechýba ani sortiment starostlivosti o deti, ktorú s radosťou využijú mamičky. Radi fotíte? Na Mall.cz máte na jednom mieste všetku fototechniku a príslušenstvo. Milovníci literatúry si naopak vyberú knihy, a pokiaľ dáte prednosť filmom, stačí si zvoliť obľúbený žáner a výber je takmer neobmedzený. Milovaného domáceho miláčika má dnes väčšina z nás a pre tých sú určené chovateľské potreby s veľkým výberom granulí, pamlskov, vodítok, misiek, hračiek a pod. Na svoje si prídu aj milovníci módy, zoženiete tu tiež kvalitnú drogériu alebo kozmetiku.

Obchod Mall.cz v Českej republike funguje už od roku 2000. V roku 2014 dokonca vyhral súťaž Shop roku v kategórii "Cena kvality - Obchodné domy". Zoženiete v ňom všetko možné bez nutnosti navštíviť klasické obchodné centrum. Objednávka je rýchla a pohodlná, pri nákupe nad 1 000 Kč je doprava dokonca zadarmo. Tovar je doručovaný jedným z niekoľkých možných zmluvných dopravcov, ktorého si zákazník zvolí priamo pri nákupe. Tovar si môžete vyzdvihnúť aj na niektorom z odberných miest a samozrejmosťou je záruka či vrátenie tovaru do 14 dní v prípade nespokojnosti.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Mall.cz si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať