Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Hodinky.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Hodinky.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám späť 3 % cashback z každého nákupu!

Obchod Hodinky.sk je oficiálnym predajcom všetkých značkových hodiniek, ktoré je možné nájsť v jeho ponuke. Pri nákupe máte istotu, že každé hodinky, zakúpené na stránkach Hodinky.sk pochádzajú od oficiálnych distribútorov pre Slovenskú republiku. V ponuke nájdete hodinky značiek CASIO, TISSOT, CITIZEN, ESPRIT, FOSSIL, DKNY, CERTINA a mnoho ďalších.

Tovar je doručovaný expresne, väčšinu hodiniek z ponuky si nájdete doma už do druhého dňa od zadania objednávky. Naviac ušetríte náklady za prepravné a balné, pretože na Hodinky.sk je doprava ZADARMO.

Pokiaľ hľadáte lacnejšie hodinky, neznamená to, že sa musíte vyhýbať tým značkovým a kvalitným. V obchode Hodinky.sk si vyberiete značkové hodinky za prijateľnú cenu. Na všetky hodinky je poskytovaná záruka 24 mesiacov (na značku CITIZEN až 60 mesiacov!) a ako bonus, je na každé hodinky zakúpené na Hodinky.sk poskytovaný aj pozáručný servis. V prípade vyžiadania je tiež možné upraviť remienok podľa potreby.

Nakupujte s rozumom a ušetrite s Plnou Peňaženkou pri Vašom nákupe na Hodinky.sk!

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google