Vyhodnejšie nákupy

Diana Vám ukáže finty ako nakupovať

Každý kto je registrovaný v Plnej Peňaženke občas pri nakupovaní zabúda na Cashback a nákup realizuje bez neho. Určite je to veľká škoda. Diana patrí do tímu Plnej Peňaženky a preto pozná niektoré vychytávky, ako nezabudnúť na výhodnejšie nákupy. Pozrite sa na prvé video, kde vám prezradí tipy, o ktorých nevie každý.

 

Diana Vám ukáže nějaké finty jak nakupovat

Každý kdo je registrovaný v Plné peněžence občas při nakupování zapomene na Cashback a pak nakoupí bez něj. To je určitě velká škoda. Diana patří do týmu PP a tak zná některé vychytávky jak nezapomenout, nebo jak nakupovat výhodněji. Podívejte se na první video, kde vám prozradí první tipy o kterých každý neví.

1. Nákup v obchode

Pri návšteve obchodu, ktorý je zapojený na Plnej Peňaženke vás lišta v prehliadači hneď upozorní, že je možné získať Cashback. Aká je výška Cashbacku a či je váš cashback aktívny. Vďaka tomuto Cashback nezabudite využiť a zbierať efektívnejšie svoje odmeny. (obrázek)

2. Akcie a kupóny

Na dennej báze pre Vás pripravujeme a zhromažďujeme akcie, informácie o zľavách a kupóny na výhodnejšie nákupy. Všetky tieto akcie nájdete v sekcii Akcie a kupóny . Tieto akcie môžete nájsť aj v lište- doplnku do prehliadača. Vďaka akciám, ktoré pre vás vyhľadávame môžete ušetriť až 80 % a ako bonus získate Cashback. Oplatí sa ich sledovať.

3. Heureka.sk

Ak hľadáte produkty na Heureka.sk a už sa len rozhodujete, ktorý obchod využiť, lišta Vám ukáže, ktorý z obchodov je zapojený na Plnej Peňaženke a kde môžete využiť Cashback. Tým môžete vo výbere zohľadniť nielen cenu za produkty a dopravu, ale aj výšku odmeny, ktorú získate pri nákupe späť.

4. Google.sk

Vo vyhľadávaní na Google.sk Vám niekedy vyskočí odkaz na konkrétny e-shop. Lišta Vám ukáže, či je daný obchod zapojený na Peňaženke. Táto informácia sa môže hodiť hlavne v prípade, že hľadáte konkrétny produkt a máte v pláne nakupovať šikovnejšie.

5. Lišta v prehliadači

Lišta má svoju ikonku v pravej hornej časti prehliadača. Keď na ňu kliknete, tak sa Vám zobrazia všetky dôležité informácie o Vašej Plnej Peňaženke. Stav nazbieraných peňazí, ale aj obľúbené obchody, či spomínané zľavové akcie. 

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať