Vianoce First Minute

PRE VEĽKÝ ZÁUJEM PREDLŽUJEME AKCIU DO UTORKU, 1. 10. 2019!

 

Najkrajšie sviatky v roku sa blížia. Radosť v detských očiach, vôňa koláčov, a tá pravá vianočná atmosféra sa nezaobíde bez predvianočného nakupovania. Buďte pred sviatkami v kľude a začnite s výberom už teraz. S našimi tipmi na darčeky to už nemôže byť jednoduchšie. 

A to nieje všetko! Tento rok rozdávame vianočné darčeky zadarmo. Stačí vyplniť formulár a napísať, čo si  prajete pod stromček a prečo by sme mali obdarovať práve vás. Formulár nájdete dole na stránke pod našimi tipmi na darčeky a akciami.

 

TOP produkty

Plná Peňaženka si pre vás pripravila okrem vianočných inšpirácií aj mrazivo vianočné ZĽAVY.  Iba tento týždeň získate aroma difuzér od e-shopu Altevita s kódom "aroma15” len za 29.90 €Po použití kódu “PPMNSTNXA” si zas vďaka PantaRhei môžete užiť zľavu až 25 % na knihu Malý princ.  Nemusíte však posilňovať len svoju myseľ, ale aj svoje telo.  Podporiť rysovanie vášho nového ja môžete aj vďaka vybraným produktom z kategórie Vitamíny a minerály,  ktoré teraz na e-shope MyProtein máte až s 50 % zľavou s kódom "PPVITAMIN50 ". 

 

 

Darčeky pre ženy

Ponožky a sviečka. Toľko k vianočnému klišé. Asi ani jedno z toho ste si ako dieťa pod stromčekom nájsť nechceli. Čas však z nášho zábavného materiálu vykreoval skôr praktické bytosti, preto dnes už väčšina z nás vie oceniť aj kvalitné či netradičné ponožky, alebo aroma lampu. Ak však ešte hľadáte inšpiráciu aj naďalej, nahliadnite do nášho výberu produktov, ktoré s určitosťou vyčaria na tvári vašej romantickejšej  polovičky široký úsmev.

 

 

Darčeky pre mladých

Náročnou kategóriou sú určite naše staršie deti, ktoré sa už neuspokoja len plyšovými hračkami. Práve ich môžete potešiť napríklad kvalitnými slúchadlami, cez ktoré budú môcť počúvať ich obľúbenú hudbu. Určite ich poteší aj kniha, či nové oblečenie. Týmito produktami rozhodne nesklamete. 

 

 

Objavte aktuálne akcie

Rozdávame vianočné darčeky zadarmo

Tento rok budeme plniť Vaše prianie Napíšte nám, čo by ste si priali na Štedrý deň nájsť pod stromčekom, a prečo by sme mali darček poslať práve Vám. 7 prianí postupne vyberieme a darček Vám pred Vianocami skutočne pošleme. Darčeky môžete hľadať vo všetkých obchodoch zapojených na Plnej Peňaženke v cene do 40 €.

:


Odosláním odkazu súhlasím s podmienkami súťaže.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať