Ako vďaka Plnej Peňaženke získať viac peňazí?

Pripravili sme pre vás prehľad tipov, ako získať ešte viac peňazí cez PlnáPeňaženka.sk. Komu sa dnes nehodia nejaké peniaze navyše? Využite možnosti získania peňazí na maximum. Na tejto stránke sa dozviete, ako sa stať expertom v získaní peňazí cez PlnáPeňaženka.sk:
 

1. Odporuč a získaj až 200 € 

Po prihlásení k vášmu účtu nájdete váš osobný odporúčací odkaz. Tento odkaz pošlite kamarátom a môžete získať až 200 € za ich registráciu. Za každého kamaráta získate 10 €, ktoré vám vyplatíme na váš bankový účet.
Odporučiť známeho

2. Líštička do prehliadača

S líštičkou do prehliadača neprídete o žiadne peniaze späť z nákupov. Líštička vás spoľahlivo upozorní, pokiaľ sa chystáte nakupovať v obchode, ktorý ponúka peniaze späť z nákupu. Upozorní vás tiež, pokiaľ sa chystáte nakupovať v obchode, ktorý síce peniaze späť neponúka, ale môžete nakúpiť v obchode s podobným sortimentom a cashback odmenou. Za stiahnutie líštičky získate 0,40 € ihneď na váš účet.
Inštalovať líštičku

3. Vernostný program

Pokiaľ cez PlnáPeňaženka.sk nakupujete pravidelne, môžete sa tešiť na vyššie odmeny ako ostatní užívatelia. Verní užívatelia sa majú u nás vždy oveľa lepšie! Pri pravidelnom nakupovaní získate až o 10 % väčšie odmeny.
Viac o programe

4. Akciové ponuky v newsletteroch

Sledujte akciové ponuky, ktoré zasielame našim užívateľom prostredníctvom newsletterov. Pripravujeme pre vás niekoľkokrát do mesiaca akciové zvýhodnenie na nákupy v obchodoch, ktoré sú aktuálne obľúbené.
Zapnúť v nastavení

5. Sledujte náš Facebook, Instagram a Twitter účet

O aktuálnych akciách a zľavách sa dozviete aj na Facebooku, Instagrame a Twitteri. Odporúčame sledovať PlnáPeňaženka.sk na vašich sociálnych sieťach.
Facebook Twitter Instagram

6. Prepojenie účtu s Facebook.com

Prepojte si Plnú Peňaženku s účtom na Facebook.com a dáme vám ihneď odmenu 0,40 €. Navyše sa vám zjednoduší prihlásenie na jedno kliknutie.
Prepojiť účty