Ako získať viac peňazí na PlnáPeňaženka.sk?

Pripravili sme pre Vás prehľad tipov, ako získať ešte viac peňazí cez PlnáPeňaženka.sk. Komu se dnes nehodia nejaké tie peniaze naviac? Využite možnosti získania peňazí na maximum. Na tejto stránke sa dozviete, ako sa stať expertom v získaní peňazí cez portál PlnáPeňaženka.sk:

Jak získat více peněz

Odporuč a získaj až 200 €!

Po prihlásení k Vášmu účtu, nájdete Váš osobný odkaz na odporučenie. Tento odkaz pošlite svojim známym a môžete získať až 200 € za ich následnú registráciu. Za každého registrovaného známeho získate 10 €, ktoré Vám vyplatíme na Váš bankový účet.

Odporučiť známeho
Jak získat více peněz

Lišta do prehliadača

S lištou do webového prehliadača už neprídete o žiadne peniaze z Vašich nákupov späť. Lišta Vás spoľahlivo upozorní, pokiaľ sa chystáte nakupovať v obchode, ktorý ponúka možnosť vrátenia peňazí. Upozorní Vás tiež, pokiaľ sa chystáte nakupovať v obchode, ktorý síce vrátenie peňazí neponúka, ale môžete nákupiť v obchode s podobným sortimentom a cashback odmenou. Za stiahnutie lišty získate okamžite 0,50 € na Váš účet.

Inštalovať lištu
Jak získat více peněz

Vernostný program

Pokiaľ cez portál PlnáPeňaženka.sk nakupujete pravideľne, môžete sa tešiť na vyššie odmeny, ako ostatní používatelia. Verní zákazníci sa u nás majú vždy o niečo lepšie! Pri pravideľnom nakupovaní získate až o 10 % vyššie odmeny!

Viac o programe
Jak získat více peněz

Akčné ponuky v newsletteroch

Sledujte akčné ponuky, ktoré zasielame našim zákazníkom prostredníctvom newsletterov. Niekoľkokrát do mesiaca pre Vás pripravujeme akčné zvýhodnenia na nákupy v obchodoch, ktoré sú aktuálne obľúbené.

Zapnúť v nastaveniach
Jak získat více peněz

Sledujte náš Facebook a Instagram

O aktuálnych akciách a zľavách sa dozviete tiež na Facebooku a Instagrame. Odporúčame sledovať portál PlnáPeňaženka.sk na Vašich sociálnych sieťach.

Facebook Instagram
Jak získat více peněz

Prepojenie účtu s Facebook.com

Prepojte si Plnú Peňaženku s účtom na Facebook.com a dáme Vám ihneď odmenu 0,50 €. Naviac sa Vám zjednoduší prihlásenie na jedno kliknutie.

Prepojiť účty

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať