Ako uspieť vo futbalovej tipovačke

Vitajte v našom sprievodcovi futbalovou tipovačkou! Chcete zvýšiť svoje šance na výhru a užiť si napínavú atmosféru turnaja? Pripravili sme pre vás niekoľko užitočných tipov, ako efektívne tipovať, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Nezáleží na tom, či ste nováčik alebo skúsený tipér – náš sprievodca vám pomôže maximalizovať vaše šance a urobiť z tipovania zábavnú a vzrušujúcu aktivitu. Poďme sa spoločne pozrieť, ako na to!

Najprv si prečítajte pravidlá, a pokiaľ s nimi súhlasíte, potvrďte váš záujem pokračovať v hre. Pokiaľ si v prípade úspechu nárokujete odmenu, je potrebné vyplniť aj vaše meno a priezvisko.

Na začiatku natipujte všetky zápasy hrané v skupinách (teda od 14. do 26. júna). Je to istejšie, než keď budete tipovať zápasy jednotlivých hracích dní až na poslednú chvíľu. Zabránite tomu, že na niektoré tipy zabudnete a zbytočne za ne dostanete nula bodov.

Zároveň vám to nebráni prispôsobovať tipy priebežnému vývoju turnaja. Svoje tipy totiž môžete kedykoľvek zmeniť, a to až do výkopu prvého zápasu hracieho dňa.

► Nezabudnite, že zápasy bude potrebné natipovať aj vo vyraďovacej časti turnaja. Jednotlivé kolá začínajú:

29. 6. osemfinále
5. 7.štvrťfinále
9. 7. semifinále
14. 7. finále


Zloženie dvojíc vo vyraďovacej časti bude známe až vo chvíli, keď budeme poznať všetkých postupujúcich. V každom prípade ale budete mať možnosť tipovať vždy aspoň dva dni pred začiatkom zápasov.

 Chcete si hru užiť spoločne s vašimi priateľmi? Založte tím! Je to jednoduché. Navyše zvýšite šancu, že sa budete radovať z výhry. Pre tímovú tipovačku sú vypísané ďalšie špeciálne zaujímavé ceny.

Ako na to? Najprv uložte svoje tipy ako jednotlivec a potom sa vám otvorí možnosť založiť tím. Pod rozpisom vašich tipov sa zobrazí box s tlačidlom Vytvoriť tím. Vo vytvorenom tíme potom tipujete spoločne a hráte o ďalšie hodnotné ceny.

Zakladateľov tímu označujeme zároveň ako kapitána a má možnosť pridávať ďalších členov. Cez formulár môžete poslať emailovú pozvánku alebo skopírovať a nazdieľať špeciálny odkaz s pozvánkou. Nezabudnite, že každý môže byť členom iba jedného tímu. Každý člen tímu musí byť zároveň užívateľom Plnej Peňaženky. Pokiaľ u nás vaši priatelia účet ešte nemajú, môžu si ho založiť. Do hry sa môžete pridať aj v prípade, že kamarát pošle pozvánku vám.

Tím môže mať až 10 členov, ale skóre tímu bude vypočítavaných na základe súčtu skóre iba 5 členov s najlepším skóre.

 Nezabudnite v priebehu turnaja nakupovať cez Plnú Peňaženku. Podľa množstva nákupov v období od 14. 6. 2024 do 14. 7. 2024 vám pripočítame bonus, ktorým zhodnotíme vaše body získané za tipovanie. Za 1 nákup získate 4 % bodov navyše, za | nákupy 7 % a za 3 nákupy 10 %.

A ako je to s bodovým hodnotením za tipy?

 Za správny tip na presný výsledok získa súťažiaci 5 bodov.
 Za správny tip na víťaza alebo remízu, ale nesprávny tip na počet strelených gólov, získa súťažiaci 3 body.
 Za správny tip na počet strelených gólov iba jedného z tímov pri nesprávnom tipe na víťaza alebo remízu získa súťažiaci 1 bod.

S týmito radami a stratégiami máte všetky potrebné informácie na to, aby ste sa stali úspešnými účastníkmi našej futbalovej tipovačky.

Prajeme vám veľa šťastia a veľa zábavy!