Najväčší cashback portál v ČR plní ľuďom peňaženky už aj na Slovensku

Cashback portál PlnáPeněženka.cz, dnes oficiálne spustil plnohodnotnú slovenskú verziu na doméne PlnáPeňaženka.sk. Už pred spustením mala česká Plná Peněženka tisíce zákazníkov zo Slovenska a tak bolo spustenie slovenskej verzie len logickým vyústením situácie.

„Plná Peněženka je v dnešnej dobe tak trochu atypický start-up. Nemáme za sebou žiadneho investora a všetky zisky investujeme späť do firmy. Naša práca sa nám však postupne vracia, v podobe spokojnejších a vernejších zákazníkov,“ hovorí Josef Drobílek, hovorca Plnej Peněženky.

Aj napriek tomu, že je firma financovaná z vlastných zdrojov, dokázala sa v priebehu 2 rokov vypracovať na pozíciu trhového lídra. Doposiaľ sa Plná Peněženka sústredila iba na český trh, to sa však pomaly ale isto mení. Plná Peněženka dnešným dňom oficiálne vstupuje na Slovensko a jej apetít je o veľa väčší. Dokonca, do 3 rokov by chcel byť projekt aktívny aj v ďalších krajinách strednej Európy.

„Slováci si vlastne Plnú Peňaženku vyžiadali sami. Na Plnej Peněženke sú najviac využívané zahraničné obchody Aliexpress.com a Booking.com, nezaostávajú však ani české e-shopy. Čoraz častejšie na nás ale smerovali požiadavky na cashback portál orientovaný priamo na Slovensko, a to predovšetkým kvôli drahšej doprave z ČR. Začínajúc dnešným dňom, môžu Slováci nakupovať aj vo svojich obľúbených obchodoch, ako napr. Hej.sk, 4home.sk, Baťa.sk, Zoohit.sk alebo Notino.sk“ dodáva Josef Drobílek.

O Plnej Peněženke

Plná Peněženka je najväčší cashback portál v ČR, ktorému dôveruje už 250 000 používateľov, ktorým potál pripísal na ich účty už viac ako 35 mil Kč. Plná Peněženka zabodovala aj na poli internetovej súťaže Křišťálová lupa, v ktorej sa dostala medzi Top10 najpopulárnejších projektov roku 2016.

Čo je cashback

Zarábanie nakupovaním pomocou cashbacku je metóda, kedy zákazník z každej svojej platby získa časť peňazí z nákupu späť na svoj účet. Dokonca aj v prípade, že sa jedná o už zľavnený tovar. Zákazník tak nakúpi napríklad novú kabelku v zľave za 70 € a na svoj bankový účet dostane od Plnej Peňaženky 7 € späť.

Ako je to možné? Prečo by to niekto robil? Kto to platí? To sú zásadné otázky, ktorých odpovede vysvetľujú fungovanie celého systému.

Spôsob vyplácania odmien z nákupov sa k nám dostal zo zahraničia, predovšetkým z USA a Veľkej Británie, v ktorej takto nakupuje zhruba 20 % populácie. Cashback je tam takmer tak bežný, ako platba kartou.

Jediné, čo musí zákazník urobiť aby mohol získavať peniaze z nákupov späť, je registrovať sa do programu portálu PlnáPeňaženka.sk a pred nákupom sa do obchodu prekliknúť priamo zo stránok portálu.

Kto to platí a prečo?

Peniaze putujú od e-shopov a poskytovateľov služieb, ktorí sú partnermi portálu PlnáPeňaženka.sk. Je to časť peňazí, ktoré majú e-shopy vyčlenené na marketing a ktoré by boli na reklamu minuté tak či tak. Tieto peniaze tak putujú namiesto reklamných kampaní, priamo na účty zákazníkov Plnej Peňaženky.

Nakupovať je možné takmer všetko od elektroniky, cez módu, až po ubytovanie v hoteloch či penziónoch. Do cashbacku sú zapojené známe aj menej známe značky, ako napríklad AliExpress.com, Booking.com, Hej.sk, Pilulka.sk, FaxCopy.sk alebo Deichmann.sk.

Do cashbacku na PlnáPeňaženka.sk je celkom zapojených vyše 200 obchodov a neustále pribúdajú ďalšie. Zákazníci portálu tak môžu ušetriť až 25 %, zo všetkých uskutočnených nákupov a my im v tom veľmi radi pomôžeme.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať