Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 282 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Travelist.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Travelist.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 5 € cashback späť z každého nákupu!

Na portáli Travelist.sk sú pre Vás pripravené exkluzívne ceny, na starostlivo vybrané hotely a pobyty doma a v zahraničí, so zľavou až do 70% z ceny, ktorú by ste dostali pri rezervácii cez iný portál alebo cestovnú kanceláriu. Ako je to možné? Jednoduché, dokonca ani v tých najluxusnejších hoteloch na svete nemajú radi prázdne izby!

Aby ste získali prístup k cenám, ktoré sú dostupné iba pre členov Travelist.sk, je potrebné sa zaregistrovať na Travelist.sk pomocou Vašej e-mailovej adresy. Registrácia je bezplatná a nebude Vás stáť ani cent. Po registrácii Vám budú poskytnuté prístupy k cenám na hotely a pobyty, ktoré nenájdete nikde inde. Portál Travelist.sk pre Vás vyjednáva exkluzívne ceny za luxusné, osobne vybrané hotely a pobyty doma aj v zahraničí so zľavou až do 70% z ceny, ktorú bežne nájdete!

Tak neváhajte, registrujte sa na Travelist.sk a užite si bezkonkurenčnú ponuku hotelov, penziónov a pobytov!

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Vrátime Vám až 25 % peňazí späť z Vášho nákupu

  • Okamžitý bonus 2 € za registráciu
  • K dispozícii 282 zapojených obchodov
  • 414 077 spokojných používateľov
  • Okamžitý bonus 2 € za registráciu
  • K dispozícii 282 zapojených obchodov
  • 414 077 spokojných používateľov
Booking
AliExpress
Hej
Notino
Pilulka
Zoot