Tchibo.sk

Tchibo.sk - svetoznámy predajca kávy a celej rady ďalších produktov od potrieb do domácnosti, až po módu a oblečenie.

Získajte 5 % späť z Vášho nákupu

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 302 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Tchibo.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Tchibo.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Vyplatíme Vám 5 % cashback späť z každého nákupu!

Tchibo.sk je internetový obchod známeho nemeckého reťazca Tchibo, ktorý sa zaoberá predajom kvalitnej kávy, ale tiež najrôznejšieho spotrebného tovaru. Pod heslom „Každý týždeň nový svet“ je k dispozícii týždenne obnovovaná ponuka módy, potrieb pre domácnosť, športového vybavenia, vecí pre deti a ďalšieho tovaru, ktorý v e-shope zoženiete skôr, ako na kamenných predajniach. Ponuka je navyše rozšírená o niektoré produkty, vrátane veľmi zaujímavých zliav.

Keďže je značka Tchibo synonymom pre kvalitnú kávu, je viac ako jasné, že v e-shope Tchibo.sk nájdete širokú ponuku kávy a potrieb na jej prípravu. Jedná sa o kávu instantnú, mletú, filtrovanú, Caffè Crema alebo Espresso. Zakúpite tu jednoducho kávu všetkých typov a exkluzívne váženú zrnkovú kávu prémiovej rady Tchibo privat Kaffee. Hitom sú kapsulové kávovary značky Tchibo Cafissimo a kapsule Tchibo, priamo určené pre tieto kávovary. Nechýbajú napeňovače mlieka, príslušenstvo na prípravu a podávanie kávy a ďalšie príslušenstvo, ktoré sa Vám k uvareniu kvalitnej kávy budú hodiť. Kávovar Tchibo na kapsule alebo na prekvapkávanú kávu je skvelou voľbou do každej domácnosti. Obsluha je jednoduchá a výsledok lepší, ako Vaše očakávania.

Výber spotrebného tovaru na Tchibo.sk je veľmi rozmanitý a vo veľkom sa prihliada na kvalitu všetkých predávaných produktov. Každý týždeň v obchode nájdete desiatky nových výrobkov a významnú časť tvorí aj móda. Výrobky sú testované ako v nezávislých laboratóriách, tak aj vo vlastných skúšobniach. Skúmajú sa podmienky, za ktorých sú produkty vyrábané a tieź na ekológiu. Ponuka dámskeho a pánskeho oblečenia v Tchibo.sk je veľmi rozmanitá a typická svojou sezónnou aktuálnosťou. Nakúpiť tu môžete veci elegantné aj ležérne, na voľný čas, šport, do práce, ale aj pre výnimočné príležitosti. Ženy tu nájdu bundy, svetre, tričká, topy, sukne, nohavice, spodné prádlo, dámske oblečenie na doma, športovú a outdoorovou módu, obuv a nechýbajú ani šperky, doplnky a kabelky. Obliecť sa môžete skrátka od hlavy, až po päty a pre mužov platí to isté. Vyberú si z ponuky, ktorá zahrňuje bundy, saká, svetre, vesty, tričká, košele, nohavice, spodné prádlo a domáce oblečenie, obuv, športovú módu a outdoorové aktivity a tiež, doplnky ako opasky či rukavice. Ceny sú prijateľné a dostupné, zvlášť ak prihliadame na vysokú kvalitu produktov, určite však nezabudnite nahliadnuť do sekcie zliav, kde nájdete produkty za zvýhodnené a ešte lepšie ceny.

Internetový obchod Tchibo.sk funguje od roku 2008 a veľmi rýchlo sa zaradil medzi najobľúbenejšie e-shopy na Slovensku. Je prehľadne rozdelený, ponuka je veľmi zaujímavá a pri nákupoch môžete naviac zbierať vernostné body s vernostnou kartou TchiboCard, ktoré neskôr vymeníte za jednotlivé produkty. Samozrejmosťou je záruka a vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti. Pri objednávkach nad 80 € poštovné neplatíte.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Tchibo.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google