Snowboards.sk

Získajte späť z Vášho nákupu

Snowboards.sk - ponuka exkluzívnych produktov pre aktívny život.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod GamiSport.sk.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 0 % cashback späť z každého nákupu!

Snowboards.sk je e-shop s ponukou športového sortimentu a garanciou 100% kvality. Tím, okolo obchodu Snowboards.sk je zložený z aktívne žijúcich ľudí a športovcov, ktorí šport milujú telom aj dušou, a preto sa od nich dočkáte len toho najlepšieho servisu a poradenstva!

Ponuka obchodu je prehľadne rozdelená podľa športov na Snowboarding, Freeskiing a Longboarding. V sekcii Snowboard nájdete snowboardové sety, snowboardy, snowboardové topánky, viazania, obaly na snowboard, zimné bundy, nohavice, gripy, vosky, splitboardy, chrániče a náhradné diely.
V sekcii Freeskiing nájdete naopak všetko, potrebné na lyžovanie. Lyže, lyžiarky, viazania, lyžiarske palice, obaly na lyže, prilby, bundy, nohavice a celé sety.
V sekcii Longboard sú v ponuke samotné longboardy, prilby, chrániče a rukavice.

Pokiaľ zháňate kvalitné a pohodlné športové oblečenie, v kategórii Oblečenie si nepochybne vyberiete z množstva zaujímavých kúskov, ako pre mužov, tak pre ženy a deti. V ponuke sú bundy, nohavice, mikiny, svetre, termo mikiny, termo prádlo, čiapky, ponožky, kabáty, šiltovky, tepláky, obuv a mnoho doplnkov, od okuliarí, cez peňaženky, až po termo fľaše. Pri športe netreba zabúdať na kvalitnú výživu, ktorá v správnom športovom e-shope nesmie chýbať.

Všetky produkty sú na sklade, doručenie je preto rýchle a tovar bude u Vás doma už nasledujúci pracovný deň. Príjemným bonusom je bezplatná doprava pri nákupe presahujúcom 79 €.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať