Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode ProDěti.cz?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web ProDěti.cz
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 4 % cashback späť z každého nákupu!

ProDěti.cz je e-shop so širokým výberom a sortimentom pre deti od 0 mesiacov až po deti 9 ročné a viac a tiež ich maminky, ktorý založili internetový nadšenci a zároveň rodičia, ktorí sa rozhodli spojiť dve veci, ktoré majú radi - deti a prácu. Keďže sa najlepšie dokážu vcítiť do role svojich zákazníkov, tak im tiež najlepšie rozumejú a môžu im tak prinášať spoľahlivé a kvalitné produkty a služby, ktoré robia naozaj poctivo. A čo je ich hlavným tajomstvom úspechu? Jednoducho ich to baví! A dúfajú, že sa im podarí zmeniť spôsob internetového nakupovania detského sortimentu a to nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.

E-shop ProDěti.cz disponuje známkou “Overené zákazníkmi” a 97% zákazníkov by ho odporučilo svojim známym, čo je hodnotný ukazovateľ toho, že v obchode sú predávané len kvalitné a overené výrobky. Taktiež určite oceníte dopravu zadarmo pri nákupe nad 1000 Kč, čo pre slovenských zákazníkom znamená 35€.

Podmienky

Zobraziť viac

Upozornenie: Pokiaľ pri objednávke využijete služby portálu Lymet.cz, získanie cashback odmeny Vám v tomto prípade bohužiaľ garantovať nemôžeme.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google