E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Najlekáreň - online lekáreň

1. certifikovaná online lekáreň v oblasti zdravia a krásy na Slovensku. V Najlekaren.eu internetovom obchode nájdete množstvo voľnopredajných liekov, výživových doplnkov či lekárenskej kozmetiky.

Spolupráca s obchodom bola ukončená. Ďakujeme vám za pochopenie.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod Pilulka.sk .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 627 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Najlekáreň

Všetko pre Vaše zdravie

Najlekáreň.eu ponúka široký sortiment výrobkov pre zdravie aj krásu. Výrobky pre chrípku aj bolesť, ale aj doplnky výživy, zdravotnícke pomôcky alebo kvalitné čaje a potraviny sú prehľadne zoradené v kategorizácii stránky. Klasické lieky a liečivá dopĺňa aj výber špecializovaný pre matku a dieťa kde okrem iného nájdete výrobky značky Avent, Pampers, Sunar či Curaprox.

Lekárenská kozmetika

Najlekáreň.eu zahŕňa kvalitnú kozmetiku prehľadne zoradenú v kategóriách pre dámsku, ale aj pánsku starostlivosť o telo a pleť za dostupné ceny. V ponuke sú výhodné kozmetické balíčky, široký výber „zdravého“ opaľovania ale aj starostlivosť o vlasy. Podobné produkty a široký výber značiek ako Bioderma, Vichy či Eucerin ponúka aj obchod Dr. Max.

Starostlivosť o domácich miláčikov

Výrobky na starostlivosť o našich domácich miláčikov nájdeme na portáli Najlekareň.eu v sekcii veterina, ktorý ponúka výživové doplnky a všetko pre ošetrenie rán a srsti, ale aj výrobky na bezpečné ničenie parazitov. Širší výber aj s maškrtami nájdete aj na stránke tu .

Zdravotnícke pomôcky

Taktiež je možné nájsť široký výber zdravotníckych pomôcok, zdravotníckych materiálov, pomôcky pre diagnostiku, inkontinenciu, parazity, ale aj meracie prístroje a inhalátory. Ortopedická obuv a vložky do topánok sú taktiež dôležité pre zdravie a preto ich nájdete v ponuke obchodu, ponuku si môžete rozšíriť prípadne aj na stránke obchodu Pilulka, ktorý podobný sortiment predáva tiež.

Vernostný program a nízke ceny

Za každý nákup na Najlekáreň.eu získavate body, za ktoré si následne môžete uplatniť zľavy z ďalšieho nákupu, navyše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému. Viac informácií o vernostnom programe nájdete tu.

Odborná online poradňa a články o zdraví

K dispozícii je na Najlekáreň.eu je aj online poradňa, kde Vám kvalifikovaní odborníci ochotne poradia a pomôžu vybrať tie správne výrobky a lieky pre Vás. Navyše sú pravidelne dopĺňané články o zdraví s rôznymi tematikami, napríklad o „jesennej chrípke“ alebo „jesenných alergiách“. Všetky články, ktoré pravidelne aktualizujeme nájdete tu.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 20 EUR máte poštovné zdarma, pokiaľ si zvolíte doručenie Slovenskou poštou alebo cez službu zásielkovňa. Prehľadne zoradené ceny za dodanie spolu s rozpisom gramáží nájdete na tejto stránke. Platbu za tovar môžete uskutočniť dobierkou, prevodom na účet, CardPay systémom alebo Sporopay službou.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať