E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

DREAMlux - matrace, vankúše a rošty

Vyspite sa doružova s Dreamlux. Matrace, vankúše, prikrývky a ďalšie doplnky do spálne sa postarajú o vaše pohodlie počas noci.

Obchod je dočasne pozastavený. Čoskoro bude opäť spustený.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod Dormeo .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 531 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o DREAMlux

Dreamlux pre kvalitný spánok po celú noc

Uvažujete o novom matraci? Alebo by ste chceli teplejšiu prikrývku či anatomický vankúš? Ste na správnom mieste! Obchod Dreamlux ponúka kvalitné matrace s dlhoročnou zárukou, rošty, prikrývky, vankúše, lôžkoviny, ale i toppery a chrániče. Pri takmer všetkých matracoch máte na výber z mnohých rozmerov, a pokiaľ nenájdete vami požadovaný, môžete si zvoliť svoj vlastný atypický rozmer. Medzi najzaujímavejšie ponuky, ktoré využívajú zákazníci, patria akcie 1+1 alebo zľava 50 %. Môžete si tak vybrať matrace v akcii 1+1 alebo len jeden za polovičnú cenu. Pri nákupe nad 280 € máte naviac dopravu zadarmo a na vybrané produkty platí doprava zadarmo pri platbe bankovým prevodom pri akejkoľvek hodnote objednávky.

Výber správneho matraca - s Dreamlux žiadna veda

Pri voľbe tvrdosti matraca máme tendencie vyberať matrac podľa tuhosti matraca, na ktorú sme zvyknutí. Avšak správnu voľbu tvrdosti matraca ovplyvňuje v najvyššej miere váha človeka. Platí, že ľudia s vyššou váhou by si mali vyberať tvrdšie matrace, naopak ľudia s nižšou váhou si môžu vyberať z matracov mäkších. Tvrdosť matraca sa tiež odvíja od spôsobu spania. Ak spíte väčšiu časť noci na boku, mali by ste zvoliť mäkší matrac, ak na chrbte alebo na bruchu bude pre nás vhodnejší matrac tvrdší. Kvalita spánku má podstatný význam pre všetky vekové kategórie. Deti potrebujú pre zdravý rast a vývoj skôr pevnejší matrac so strednou tvrdosťou, u mladých ľudí je záujem o tuhšie matrace a čím je človek starší mal by použiť mäkšie a elastickejšie matrace. Poťah matraca je neoddeliteľnou súčasťou každého matraca a mal by spĺňať nasledovné tri charakteristiky. Prvým dôležitým faktorom sú hygienické a konfekčné vlastnosti. Ďalším aspektom je zabezpečenie optimálnej cirkulácie vzduchu a v neposlednom rade zabezpečenie suchej a príjemnej klímy spánku. Aby sme dosiahli ortopedické vlastnosti matraca a optimálnu vzdušnosť je potrebné zvoliť vhodnú podložku, najlepšie lamelový pevný či polohovateľný rošt. Seniori ocenia motorové typy polohovateľných roštov. Zásadným kritériom pri výbere matraca by mala byť kvalita a nie cena. Cena matraca rastie úmerne s kvalitou. Pri výbere matracov z viskoelastických pien alebo bio pien musíte počítať s vyššou čiastkou ako v prípade studených pien, čo je dané konštrukciou a úžitkovými vlastnosťami týchto pien.

Žiadne bolesti chrbtice s vankúšmi od Dreamlux

Pri výbere vankúša by ste sa mali riadiť polohou v spánku. Ľudia spiaci v polohe na bruchu viac ocenia vankúš mäkký a nízky, naplnený hodvábom alebo mikrovláknami, ktorý sa prispôsobí váhe tela a tým zaručí, že nebude dochádzať k príliš veľkému namáhaniu chrbtice. Pre tých, ktorí spia radšej na chrbte, je vhodný vyšší a stredne mäkký vankúš. Mal by udržovať chrbticu v prirodzenej zakrivenej pozícii a zároveň rovnomerne podopierať krk a plecia. Úplne najvhodnejšou voľbou je anatomický vankúš. Ľudia spiaci na boku by mali siahnuť po vyššom a tvrdšom vankúši, najlepšie anatomicky tvarovanom, ktorý poskytne správnu oporu aj pre krk a plecia. Pokiaľ počas noci spánkové polohy často striedate, doporučujeme Vám strednú variantu, teda vankúš stredne mäkký a stredne vysoký. Práve pre Vás sú určené tzv. prispôsobivé vankúše, ktoré obsahujú pamäťovú penu, ktorá sa prispôsobí teplote tela. Výskumy ukázali, že správny vankúš by mal podopierať krčnú chrbticu tak, aby bola v rovine s celou chrbticou. Alergikom sa odporúčajú vankúše s výplňou z dutého vlákna, alebo hedvábu. Vyhnite sa páperovej výplni, v ktorej sa usídľujú roztoče. Odnímateľné a prateľné poťahy vankúšov by mali byť samozrejmosťou.

Doprava, platba a recenzie na Dreamlux

Nákup v obchode Dreamlux môžete uskutočniť bez nutnosti registrácie. Všetok tovar s dlhšou dobou dodania ako týždeň sa vyrába na zákazku. Objednáte si napríklad matrac v atypickom rozmere, Dreamlux ho objednáme u výrobcu, ten podľa vami zadaných parametrov objednávku vyrobí. A Dreamlux vám ju zašle. Doba dodania je uvedená pri každom jednotlivom tovare; pokiaľ má varianty, pri každej variante produktu zvlášť. Uvedená bežná doba dodania má orientačný charakter. Tovar nám môžete bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia, nepoužitý a v pôvodnom nepoškodenom obale. Pokiaľ máte záujem o výmenu tovaru, je to samozrejme možné. Predajcu najskôr kontaktuje na [email protected] Zákazníci, ktorí nakúpili v obchode Dreamlux oceňujú rýchle doručenie a dobrú komunikáciu so zákazníckym servisom.

Chcete si vybrať ešte viac matracov či prikrývok spolu s cashbackom? Skúste napríklad známy obchod Dormeo pre kompletné vybavenie vašej spálne. V obchode I-living.sk si vyberiete kvalitné a štýlové obliečky a prestieradla na každý deň.

Věděli jste že s cashbackem můžete nakoupit i na PlnaPeněženka.cz? Vyberte si z více než 600 obchodů a získejte peníze zpět z nákupu.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať