Avast.com

Avast.com - antivírus a zabezpečenie Vášho počítača.

Získajte až 37,5 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 37.5 % miesto bežných 25 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Avast.com?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Avast.com
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu Avast.com

Peniaze z nákupu späť
37.5 %
Prejsť do obchodu
Zakúpenie Avast Cleanup
18.75 %
Prejsť do obchodu
Zakúpenie Avast Internet Security
18.75 %
Prejsť do obchodu
Zakúpenie Avast Premier
18.75 %
Prejsť do obchodu
Zakúpenie Avast Ultimate
18.75 %
Prejsť do obchodu
Zakúpenie Avast Secureline
37.5 %
Prejsť do obchodu
Zakúpenie Avast Total Support
0 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 37.5 % cashback späť z každého nákupu!

AVAST Software je výrobcom jedného z najdôvernejších zabezpečení pre Vaše PC a mobilné telefóny na svete. Svojimi bezpečnostnými aplikáciami, chránime už vyše 230 miliónov ľudí a firiem po celom svete, ktorí sú s našimi službami veľmi spokojní.

Spoločnosť AVAST Software pôsobí na trhu už viac, ako 25 rokov a radí sa medzi priekopníkov v oblasti počítačovej bezpečnosti s portfóliom, ktoré siaha od bezplatných antivírusových programov pre PC, Mac a Android, až po prémiové systémy a služby pre zákazníkov či celé firmy.

Podmienky

Zobraziť viac

Výška odmeny závisí na kategórii, do ktorej zakúpený tovar spadá. V prípade, že je možné niektoré produkty zo sortimentu považovať za patriace do viacerých možných kategórií, o zaradení a aj výške odmeny rozhoduje vždy obchod Avast.com. Prehľad kategórií nájdete uvedený nižšie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google