7,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

ALTEVITA - zdravá výživa a bio potraviny

Ak vám záleží na tom, čo jete alebo pijete a vo vašej kuchyni preferujete kvalitné bio potraviny a používate prírodnú kozmetiku, pozrite sa na ponuku e-shopu Altevita.sk, kde nájdete bio potraviny a zdravú výživu.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 476 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o ALTEVITA

Altevita.sk - zdravá výživa, bio produkty, kozmetika, aromaterapia a iné kvalitné produkty

Kvalitné bio výrobky a zdravé potraviny nájdete na e-shope Altevita.sk, čo je slovenský e-shop a distributor kvalitného Matcha čaja pre Slovenskú republiku. Nakupovať môžete okrem potravín tiež doplnky stravy, kozmetiku, termosky, produkty na chudnutie a aromaterapiu

Altevita.sk - MyKeto

Ponuka e-shopu Altevita.sk obsahuje aj MyKeto doplnky stravy a výživu, ak ste sa rozhodli pre tento druh diéty. Z produktov MyKeto tu nájdete proteínové kaše, jedlá, koktaily, dezerty, polievky aj nápoje. Ponuka obsahuje aj Altevita doplnky ako šejkre, omelety a palacinky, sušené mäso

Altevita.sk - zdravá výživa

Altevita zdravá výživa je vhodná pre každého, kto sa chce stravovať zdravo a záleží mu na tom, čo si pripraví na obed či večeru alebo aké kakao alebo čaj si urobí. Na e-shope Altevita.sk nájdete bylinné prášky, kakao, čaje, tiež Altevita koreniny na dochutenie jedla, slané dobroty, Altevita bezlepkové potraviny, pre naozajstných milovníkov kávy Altevita ponúka bylinné kávy. Nájdete tu aj Altevita oleje, múku, cestoviny, soľ, sladidlá a veľa ďalšieho. V ponuke sa nachádzajú potraviny bežného využitia aj špeciálne bio potraviny.

Altevita.sk - chudnutie

S e-shopom Altevita.sk môžete chudnúť rýchlo a jednoducho, no čo je asi ešte lákavejšie, hlavne môžete chudnúť s chutnými potravinami. Altevita ponúka na svojom e-shope napríklad green coffee, mletú zelenú kávu a rôzne iné doplnky stravy, ktoré vám umožnia ľahšiu cestu za vašou vysnívanou postavou.

Altevita.sk - doplnky stravy

Doplnky stravy e-shopu Altevita.sk zahŕňajú bachové kvapky, Altevita proteíny a bylinné prášky. Pri doplnkoch stravy myslite na to, že nemajú slúžiť ako náhrada normalnej stravy, ale iba ako jej doplnok.

Altevita.sk - aromaterapia

E-shop Altevita predáva aroma inhalátory aj Altevita nosné inhalátory, kvetinové vody, osviežovače, táto kategória obsahuje aj rôzne vonné difuzéry a sviečky. Z aromaterapie ponúka Altevita aj esenciálne oleje, dokonca aj v bio kvalite.

Altevita.sk - kozmetika

Nakupujte aj bio kozmetiku na e-shope Altevita.sk, kde nájdete kvalitné zubné kefky, zubné pasty, kúpite tu aj Altevita ayurvedskú kozmetiku. Okrem vyššie spomenutého môžete s Altevitou liečiť akné a kúpite tu kozmetiku na intímnu hygienu a bambucké maslo.

Altevita.sk - termosky a termohrnčeky

Potrebujete termosku či termohrnček na kávu alebo čaj? Tak to ste na správnom mieste. Aj na e-shope Altevita nájdete kvalitné termosky vo veľkosti 450ml a hneď v niekoľkých farbách. Pozrite sa na ponuku a určite si vyberiete.

Altevita.sk - značky

Kvalitné produkty, ktoré kúpite na e-shope Altevita.sk tu nájdete v rôznych značkách. Ponuka obsahuje produkty značiek ako je Dr.BIO, Organic Welness, kompava ale nájdete tu aj produkty značky Altevita. Ponuka obsahuje ešte viac značiek, pozrite sa sami a vyberajte to, čo potrebujete.

Altevita.sk - akciové ponuky a darčekový sortiment

Nakupovať môžete na e-shope Altevita.sk aj výhodne, hlavne teda výhodné balenia produktov napríklad po troch kusoch, kde jeden máte za polovicu alebo úplne zadarmo. Výhodne môžete kúpiť aj šejker s drinkom. A produktami Altevita môžete potešiť aj vašich známych. Kúpte im pekný darček alebo darčekovú poukážku na nákup na e-shope Altevita.sk.

 

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    7,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať