Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 308 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode ActiveCzech.com?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web ActiveCzech.com
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Vyplatíme Vám 7,5 % cashback späť z každého nákupu!

Zážitkový portál ActiveCzech.com, Vám ponúka vzrušujúce zážitky a aktivity v Českej republike, akými sú vzdušné a vodné adrenalínové športy, streľba, závodné okruhy a simulátory, segway, okružné plavby a vyhliadkové lety, ale aj gastronomické zážitky, spa a masáže.

Ak plánujete výlet do Prahy alebo iného českého mesta, využite ActiveCzech.com a Váš výlet sa môže stať nezabudnuteľným, práve vďaka zážitkom a adrenalínovým aktivitám. Splňte si svoje sny, ktorými môže byť napríklad jazda na super rýchlom športiaku alebo urobte niekoho šťastným tak, že mu vyberiete originálny a dobrodružný darček. ActiveCzech.com ponúky na výber aktivity pre celé rodiny, deti, tínedžerov, romantické páry či samostatných cestovateľov. Užite si viac, ako len historické pamiatky a prechádzku po centre mesta a osviežte si cestovanie po Českej republike. Čo hovoríte napríklad na pivné lázne, stredovekú hostinu ako za starých čias alebo simulátor skoku z lietadla? Na to všetko je tu pre Vás ActiveCzech.com!

Podmienky nákupu s Cashbackom pre ActiveCzech.com si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať