Vedeli ste, že aj Booking má Black Friday?Vianočné trhy vo svetových metropolách

 

Jedinečná vianočná atmosféra, ktorú si môžete užiť v európskych metropolách napríklad Viedeň, Drážďany alebo Budapešť. Nič nenahradí vôňu vianočného punču či trdelníkov a typickú atmosféru zasnežených miest a pečených gaštanov.

Nás najviac svojou ponukou zaujal Rím, kde si vyberiete z viac ako 221 možností ubytovania. V prípade, že ste v Ríme už boli, ubytovanie nájdete aj v iných svetových metropolách ako je Londýn, Miláno alebo napríklad Istanbul.

VYHĽADAŤ DESTINÁCIE >

Lyžovačka v TOP destináciách

 

 

Radi cestujete s Booking? Tak určite viete, že pri zadaní kritérií na pobyt na stránke Booking.com, vám stránka nájde napríklad v destinácii Alpy takmer 1 200 ponúk

Kedže sa portál s ubytovaním Booking.com zapojil do akcie Black Friday, určite neprehliadnete jeho “smart” ponuky, ktorých je viac ako 505. K najvyhľadávanejším destináciam na lyžovania domáce Vysoké alebo Nízke Tatryjužné Tirolsko alebo rakúske či švajčiarske Alpy. Čo lepšie človek môže zažiť cez zimu ako vysokohorský vzduch, na chate uprostred zjazdovky v spoločnosti najbližších.

NÁJSŤ CHATU>>>

 

Vianoce v teple?

 

Mnoho ľudí začalo utekať pred vianočnými stresmi do exotických krajín. Jednoducho im vadia preplnené obchody, predvianočný zhon alebo nafúknutá komercia. Volia preto možnosť oddychu pri mori alebo na horách. Výbornou alternatívou voľna stráveného v teple sú destinácie ako Marrakesh a jeho orientálne trhy, farebné Rio de Janeiro alebo východný Bangkok. Všetko so zľavou až 40 % a to do konca víkendu.

VYHĽADAŤ EXOTIKU >

Keď leto ešte nazačalo, ale je dobré si ho naplánovať.

Viete, že najobľúbenejší exotické destinácie sa navštevujú vtedy, keď je u nás zima? Ideálnym časom, kedy sa vybrať na dovolenku napríklad do Ázie,  je prelom "našej" zimy a jari. Ideálnymi mesiacmi na návštevu Ázie je napríklad január alebo február. Počasie je viac- menej stabilné a preto nás neprekvapí. Mnohí ľudia si plánujú dovolenku v exotických krajinách pred Vianocami. Majú tak pekné darčeky pre seba, alebo pre svojich najbližších. Koho z nás by nepotešila letenka na exotickú cestu pod stromčekom?

Booking.com šokoval akciou Black Friday, pretože na Čierny piatok sme zvyknutí hlavne v sortimente elektroniky alebo oblečenia. Máme pre vás veľmi jedinečný TIP. Pri rezervácii ubytovania na Black Friday s Booking.com a 40 % zľavami, ktoré si pre vás prichystal, cena ostane fixovaná až do 31. Marca 2019. 

LETO V ZIME >

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať